"האח הגדול" תובעת את סער שיינפיין

חברת ההפקות של התוכנית "האח הגדול", הודיעה כי תגיש תביעה נגד מתמודד התוכנית סער שיינפיין על סך שלושה מליון שקלים.

עוזי ברוך , כ"א באדר תשע"ב

מי החליט לשדר? האח הגדול
מי החליט לשדר? האח הגדול
פלאש 90

חברת קופרמן הפקות, האחראית על התוכנית "האח הגדול", צפויה להגיש הבוקר תביעה בסך 3 מיליון שקלים נגד מתמודד העונה השנייה של התוכנית סער שיינפיין. לטענת החברה, דבריו של שיינפיין לתקשורת בגנות התוכנית פגעו בתדמית קשת.

הבוקר צפוי גם פרקליטו של שיינפיין להגיש בשמו תביעה נגד חברת ההפקה והזכיינית קשת.

לטענת העותרים, חברת "קופרמן הפקות", שיינפיין גרם להוצאת דיבתה לאחר שפרסם כי החברה דחקה במשתתפי התוכנית ליטול כדורים פסיכיאטריים. בהודעת החברה נכתב: "שיינפיין ניסה לחזור לבמה התקשורתית באמצעות העלאת טענות כזב, כדי לקבל את הפרס הכספי שבו לא זכה במסגרת התוכנית", לשון ההודעה.

בתביעה מציינת החברה כי לאחרונה פנה המתמודד אל משרד ההפקות שאחראי על התוכנית ודרש סכום של 2.5 מיליון שקלים בתוך 72 שעות. כשנענה בשלילה - פנה אל כלי התקשורת.

כזכור שיינפיין התראיין לאחרונה לעיתון "ידיעות אחרונות" וטען כי טיפול פסיכיאטרי שקיבל במהלך התוכנית פגע בו והפך אותו לכלי בידי ההפקה.

בתחקיר שפורסם ב"ידיעות אחרונות" בשבוע שעבר הובאו עדויות של שינפיין ושל שישה מתמודדים נוספים לשעבר שנשארו בעילום שם. לפי הטענות, הפסיכיאטר דוקטור אילן רבינוביץ' שיכנע אותם ליטול תרופות פסיכיאטריות מבלי להסביר להם את תופעות הלוואי, ואמר להם כי הדבר יסייע להצלחתם בתכנית.