בנק הפועלים - הטוב ביותר בישראל

בנק הפועלים נבחר ל"בנק הטוב ביותר בישראל"
על-ידי המגזין היוקרתי Global Finance.

ישי קרוב , ב' בניסן תשע"ב

ההכרזה על בחירת בנק הפועלים, נעשתה במסגרת בחירת המגזין בבנקים הטובים ביותר ב-27 מדינות מפותחות ברחבי העולם, לאחר בחינה מקיפה שכללה שורה של התייעצויות עם בכירים במערכות הבנקאות והפיננסים ואנליסטים.

הבחירה נעשתה על סמך שילוב של קריטריונים אובייקטיביים – כגון גידול בהיקף הנכסים, נתוני רווחיות, פיתוח פעילויות חדשות וחדשנות במוצרים – וניתוח שהתבסס על עמדותיהם אנליסטים ומומחים אחרים בתעשייה הפיננסית.

 עורכי המגזין ציינו את ההישגים יוצאי הדופן של הבנקים שנבחרו בכל מדינה, בתוכם בנק הפועלים, ואת העובדה כי הבחירה מעידה על ההצלחה להשביע את רצון הלקוחות.

מנכ"ל בנק הפועלים ציון קינן, אמר כי הזכייה בתואר "בנק השנה בישראל" על ידי שני מגזינים בינלאומיים יוקרתיים (The Banker ו-  ,(Global Financeהיא עדות להכרה בינלאומית, למצוינות ולהישגים המרשימים של בנק הפועלים.

זכייה זו מצטרפת למספר זכיות נוספות של בנק הפועלים בפרסים בינלאומיים בשנה האחרונה: בנק הפועלים נבחר ל"בנק השנה בישראל לשנת 2011" על ידי מגזין הבנקאות  The Banker, מקבוצת Financial Times, שירות "פועלים Connect", שהושק על ידי הבנק בתחילת 2011, נבחר על ידי המגזין The Banker כ"יוזמה הטובה של השנה" וזכה גם בתואר "Best In Class" תחת קטגורית בנקים בתחרות IMA (Interactive Media Awards).