מעל 50 אלף ביקרו בבנימין

למעלה מ-50 אלף בני אדם פקדו את המעיינות ואתרי התיירות בבנימין, "יש כאן הרבה מה לראות ויום אחד לא יספיק לנו" אמר אחד המטיילים.

חזקי ברוך , י"ט בניסן תשע"ב

תל שילה
תל שילה
חזקי עזראטוען....

מספר שיא של מבקרים בכל הזמנים, נרשם היום (רביעי) באתרי התיירות והטבע במועצה האזורית בבנימין. כ-50 אלף בני אדם טיילו ביקבים, במעיינות ובמסלולים באזור.

רכז התיירות של המועצה האזורית בנימין, משה רונצקי, אמר כי "השנה הגיעו עשרות אלפי מבקרים שזרמו מכל הארץ ואין ספק שמדובר במספר שיא. ההשקעה בתיירות של כל המועצות ובמיוחד של בנימין הם אלה שגרמו לעלייה במספר המבקרים בבנימין. בסופו של דבר עם ישראל הצביע ברגליו".

חיים מהרצליה שטייל עם אשתו ובתו ובפעם הראשונה הגיע ליהודה ושומרון, סיפר לערוץ 7, "הגעתי לשילה כדי לראות מקום אחר הרחק מהפקקים, יש כאן הרבה מה לראות והיכן לטייל ואפילו יום שלם לא יספיק לנו".

בראיון לערוץ 7 סיפר מנהל האירועים, צ'יקו בן זמרה, על התיירות בבנימין, "התנועה האדירה שהגיעה למקומות התיירות הייתה מרשימה, הגיעו אנשים מכל מקום בארץ כולל ציבור חרדי, חילוני ואמריקאים".

בן זמרה הדגיש כי הנגישות לבנימין קלה מאוד, "אנחנו נמצאים 15 דקות מירושלים וחצי שעה מהמרכז ולכן ראינו הצלחה חסרת תקדים. אני מעריך שבתום חול המועד נגיע למעלה מ-50,000 מבקרים".טוען....