מפגש אחדות במימונה בלוד

חה"כ יעקב כ"ץ (כצל'ה), ח"כ זבולון אורלב, ח"כ אורי אורבך, וח"כ לשעבר ניסן סלומינסקי חגגו את המימונה בגרעין התורני בעיר לוד.

חזקי ברוך , כ"ג בניסן תשע"ב

המפגש אמש
המפגש אמש
יח"צ

חברי כנסת מהאיחוד הלאומי ומהבית היהודי בחרו לחגוג אמש (מוצאי שבת) את חגיגת המימונה במפגש אחדות של נציגי הציונות הדתית בכנסת.

יו"ר האיחוד הלאומי חה"כ יעקב כ"ץ (כצל'ה), ח"כ זבולון אורלב, ח"כ אורי אורבך, וח"כ לשעבר ניסן סלומינסקי התארחו בבית משפחת אהרון אטיאס מייסד ומראשי הגרעין התורני בעיר לוד, מנכ"ל המכינה הקדם צבאית בלוד, ופעיל מרכזי ובעל השפעה רחבה לאחדות השורות בציונות הדתית. 

לשמחת חג המימונה הגיעו מאות פעילים אשר מחאו כפיים להודעותיהם של חברי הכנסת כי אין כל אפשרות אחרתפרט לריצה משותפת של שתי המפלגות בבחירות לכנסת ההולכות וקריבות.

יו"ר האיחוד הלאומי חה"כ יעקב כ"ץ (כצל'ה) חזר בדברי הברכה שלו לחג המימונה על הודעתו כי אם לא ירוצו שתי המפלגות ברשימה משותפת הוא לא יתמודד בבחירות הבאות.

יותר מאוחר הגיע גם יו"ר הבית היהודי, השר דניאל הרשקוביץ לבית משפחת אטיאס לאחר שביקר במימונות בדרומה של הארץ. השר טעם מהמופלטות ושוחח עם ראשי הגרעין התורני בלוד, בתום הביקור אמר השר לערוץ 7, "אין ספק שחג המימונה מאחד את עם ישראל אני מקווה ומאמין שהן בבית היהודי והן באיחוד הלאומי יפנימו את המסר  של חג המימונה".