"אין מקום בארץ למי שמפריע לשלטון היהודי"

בכנס רמלה העוסק בבעיית העובדים הזרים אמר רבה של קריית ארבע חברון, הרב דב ליאור, "המהגרים - התחכמות על מנת להחדיר מחבלים".

ישי קרוב , כ"ג בניסן תשע"ב

הרב דב ליאור
הרב דב ליאור
כנס רמלה

רבה של קריית-ארבע - חברון, הרב דב ליאור, השתתף היום (ראשון) בכנס רמלה החמישי בנושא בעיית העובדים הזרים ותופעת המסתננים לישראל.

הרב ליאור אמר כי "כניסת המהגרים ממדינות אפריקה, היא התחכמות על מנת להחדיר לישראל מחבלים במסווה של איחוד משפחות וכל מיני ביטויים מהסגנון הזה. אלו דברים שעלולים לפגוע בביטחונה של מדינת ישראל".

"יש לנו ציווי אלוהי לחזור לארץ. יש מצוות עשה לרשת את הארץ וליישב אותה ולהקים בה שלטון יהודי", אמר הרב, "כל אחד שמפריע לזה, אסור שהוא יהיה בתוכנו. זה הבית שלנו וערבי שרוצה להביע את הלאומיות שלו יש לו הרבה מדינות לעשות את זה, לנו אין ארץ  אחרת, אין לנו מדינה אחרת".

אני לא אומר לפגוע בזכות הקניינית של מישהו, אבל ליישב אותם בארצות מוצאם. זו התרבות שלהם זו השפה שלהם זה העם שלהם וכל מי שרוצה להביע לאומיות יש לו מספיק מדינות שהוא יכול להביע אותם שם".

בנוגע למטס אמר הרב כי "מתוך שנאה עיוורת רוצים לפגוע בעם ישראל לכן עושים את כל ההתנכלויות האלה במסווה של שלום. יש משט יש מסט וכל מיני המכונים 'שלום'. כל זה הצגות כדי לפגוע בעם ישראל".