סילבסטר סטאלון נגד הקבלן הפלסטיני

כוכב סרטי "רמבו", סילבסטר סטאלון, תובע קבלן פלסטיני כיוון שלטענתו הפקיע מחיר עבור שיפוץ ביתו ואף ביצע עבודה ירודה.

אפרים מורנו , ל' בניסן תשע"ב

אתר בנייה
אתר בנייה
פלאש 90

בנייה ערבית. כוכב הוליווד, סילבסטר סטאלון, תובע את טייקון הנדל"ן הפלסטיני מוחמד חדיד, על שימוש בחומרי בנייה ברמה ירודה, בעת ששיפץ את ביתו בברלי הילס, בארצות הברית. חדיד מקים עבור עשירי בברלי הילס טירות ענק.

האתר כלכליסט מפרסם כי לאחרונה נתבע חדיד על ידי כוכב סרטי האקשן סילבסטר סטאלון, הטוען כי הראשון הונה אותו וגרם לו נזק בעת ששיפץ את ביתו. מהתביעה רוויית ההאשמות וההשמצות עולה כי הבמאי וכוכב סרטי הפעולה הוותיק שכר את החברה של חדיד על סמך המלצה של ידידה משותפת.

סטאלון טוען כי התברר לו שלא רק שחדיד גבה ממנו מחיר מופקע, אלא שהוא גם עשה שימוש בחומרים זולים ופגומים, וביצע עבודה ירודה ולא בטיחותית בלא שהיו לו הכישורים והרישיונות לכך. לפיכך, הוא דורש החזר ופיצוי של לפחות 1.4 מיליון דולר. חדיד, הוא צאצא של דהאר אל־עומר שבנה בניינים רבים בגליל ובחיפה.

חדיד בנה אינספור בנייני מגורים, משרדים ובתי מלון בארה"ב, וב־20 השנים האחרונות בונה טירות ענק בבברלי הילס. ב־2010 הוא אף מכר את אחת הטירות תמורת 60 מיליון דולר. סטאלון משתף פעולה בשנים האחרונות עם המפיק הישראלי אבי לרנר, ובקיץ הקרוב יגיע לאקרנים סרטם החדש "בלתי נשכחים 2" עם מיטב כוכבי הפעולה של שנות השמונים.