הזוג נתניהו לסחיווסחורדר: "גאים בך כל יום"

"אנחנו נעשה כל מאמץ לסייע לך ולמשפחה כדי שתוכלו לבנות את חייכם ולהבטיח את עתידכם, לפרוח ולהצטיין", אמר נתניהו לחיה סחיווסחורדר.

חזקי ברוך , ה' באייר תשע"ב

חיה סחיווסחורדר
חיה סחיווסחורדר
צילום: עמוס בן גרשום, לע"מ
ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ורעייתו שרה נפגשו אתמול (חמישי) בטקס חיילים מצטיינים בבית הנשיא עם החיילת חיה סחיווסחורדר, שנפצעה ושכלה את שלושת אחיה והוריה בפיגוע הדמים במסעדת סבארו.
 
חיה סיפרה לזוג נתניהו כי היא אוהבת את ישראל ומתכננת להמשיך ולבנות בה את חייה. הזוג נתניהו השיב לה כי "אנחנו גאים בך היום, וגאים בך בכל יום על ההתמודדות שלך עם הנורא מכל. אנחנו נעשה כל מאמץ לסייע לך ולסייע למשפחה כדי שתוכלו לבנות את חייכם ולהבטיח את עתידכם, לפרוח ולהצטיין".
 
שנה לא קלה עברה על הילדים היתומים זאת לאחר שבג"ץ שיחרר במסגרת עסקת שליט את המחבלת שסייעה להוצאת הפיגוע במהלכו נרצחו ההורים ושלושת האחים במסעדת סבארו.
 
"אנחנו לא ניתן לטרוריסטים לצאת מגבולות הארץ. אם בית המשפט לא מבצע תג מחיר בשביל שבעה מיליון איש, אני הולך לעשות תג מחיר אזרחי", אמר בבית המשפט שבואל סחיווסחורדר.

בדיון תקף אחיו של סחיווסחורדר, מאיר, כיום עורך דין, את עסקת שליט. "לקחי העבר מלמדים ששחרור אסירים מוביל לשפיכות דמים", אמר. "שבעה מילון אזרחים הופכים לבני ערובה. חלקם כבר יודעים את זה, חלקם עדיין לא הבינו".