עשרות עצים חדשים בנצר

בצל איומי העקירה בנצר, התקיימו היום נטיעות של עשרות עצי זית בנצר סמוך לנתיב האבות. ח"כ אלדד: ארץ ישראל נקנית בדבקות ובמסירות.

אורנית עצר , י"א בסיון תשע"ב

נוטעים בנצר
נוטעים בנצר
נשים בירוק

בצל איומי העקירה בנצר, התקיימו היום (שישי) נטיעות של עשרות עצי זית בנצר סמוך לנתיב האבות.

בגרעין נצר מציינים כי המשטרה, המנהל האזרחי וצה"ל הגיעו באיחור נכבד, בעת שהתחיל השיעור של רותי וולפיש על פרשת השבוע. לא נותר לשוטרים אלא לצלם את האנשים וכלי הרכב  שהגיעו למקום.

השוטרים נשאלו מה הביאם לנצר והשיבו "לבדוק את האווירה". הפעילים הודיעו כי האווירה היא אווירת ארץ ישראל בריאה וכי הם מוזמנים להצטרף. 

בגרעין נצר ובנשים בירוק אומרים כי העשרות שהגיעו באו כדי להזדהות עם המאבק הצודק לשמירת אדמות המדינה מפני פלישת הערבים עליהם, ולנסות להבין את המניע לעקירה כאשר כל עבודת הקודש הזאת נעשית למען המדינה.

גם עם תום הפעילות המשיכו רבים להגיע ברכביהם כדי לטעת ולקחת חלק במעשה הציוני. גרעין נצר ונשים בירוק הודיעו לציבור  כי ימשיכו בנטיעות ובכל מה שדרוש לשמירה על האדמות שלנו.

"ארץ ישראל נקנית בדבקות, בעקשנות ובמסירות", סיכם את הארוע ח"כ פרופ' אריה אלדד ששלח הודעה, "לכל הנוטעים- נאמניה האמיתיים של הארץ, בנצר ובכל אתר ואתר בארץ ישראל. מי שאינו יודע להיאבק על מולדתו, אינו ראוי לה. ההיסטוריה תשפוט את עקומי המוח וחסרי הלב המסוגלים להרוס בית יהודי ולעקור נטוע ומוכנים לתת לאויב הערבי להשתלט על אדמת המולדת. חיזקו ואימצו כי ארץ ישראל שייכת לעם ישראל ואין אנו אלא יורשים מה ששלנו".טוען....