שרה אליאש: שוב הוכח, שרק הליכוד יכול לפנות

חברת מועצת יש"ע, קוראת להנהגת היישובים לנתק מגע עם הממשלה, "צריך להפגין חוסר אמון טוטאלי בממשלה ולהיות נכונים לשלם את המחיר".

בני טוקר , ט"ז בסיון תשע"ב

העצרת. היום
העצרת. היום
צילום: חזקי עזרא

שרה אליאש

שרה אליאש חברת מועצת יש"ע המתחדשת, אומרת לערוץ 7, שהיום שוב הוכח שרק הליכוד יכול, לפנות, "מתוך ניסיוני במאות הפגנות, הצלחנו רק במעט מאוד הפגנות רק אולי בחברון וסבסטיה. כשהליכוד בשלטון רק הוא יכול, ואין לו בעצם שום אופוזיציה".

לטענתה, הכנסת שוב הוכיחה שהיא מוסד חסר יושרה, "יש שם רק כח ואינטרסים אין שם שום דבר אחר, שום יושרה ושום צדק. הניצחון הזה של ראש הממשלה זה ביזיון וחוסר אינטגריטי. אף אחד כמעט, למעט אולי זאב אלקין ויריב לוין לא הוכיחו יושרה ומוכנות להפסיד, זה פשוט נורא".

אליאש אומרת שחוסר האחדות של הציבור שלנו, עמד לנו שוב לרועץ, "לא היה פה ניהול של מאבק, וכבר אמרתי לא פעם שחוסר היכולת שלנו להתאחד מאחורי הנהגה מוסכמת הייתה לנו לרועץ וזה לא רק מועצת יש"ע זה גם הועדים שלא הרימו פה מאבק".

היא קוראת להנהגת היישובים, לנתק מיד מגע עם הממשלה ולהיות נכונים לשלם את המחיר, "יש רגעים שאסור לעשות חשבונות, ובעיניי מעכשיו צריך להפסיק את כל המגעים עם הממשלה ואמרתי את זה כבר במגרון, להפגין חוסר אמון טוטלי ולהיות מוכנים לשלם את המחיר".