"טיש בשלושה" מצדיע לארגון פעמונים

טיש בשלושה, המופע המצליח בהשתתפות משה להב, ג'קי לוי וקובי אריאלי, עולה בהופעה מיוחדת שכל הכנסותיה מוקדשות לארגון "פעמונים".

בני משה , כ"ט בסיון תשע"ב

מופע מיוחד
מופע מיוחד
יח"צ

טיש בשלושה, המופע המצליח בהשתתפות משה להב, ג'קי לוי וקובי אריאלי, עולה בהופעה מיוחדת שכל הכנסותיה מוקדשות לארגון "פעמונים".

המופע המשולש רץ בהצלחה כבר כמעט שנה בכל רחבי הארץ ומשלב את המוניטין של "הטיש הגדול של משה להב" עם הסגנון החריף והמשעשע של לוי ואריאלי, כוכבי "המילה האחרונה" בגלי צה"ל, שמופיעים על במות זה זמן רב. יחדיו מציגים השלושה מופע ישראלי של מוסיקה, צחוק ושאר רוח, שכבר הספיק לקנות לו מעריצים רבים.

פעמונים, ארגון התנדבותי מורה דרך לאחריות כלכלית במשפחה, מסייע לאלפי משפחות בכל הארץ הנמצאות במשבר כלכלי להבריא את משק הבית בתהליך מקצועי ואישי. רק בדרום הארץ מסייע הארגון בימים אלה ל576 משפחות ועוד מאות משפחות דרומיות ממתינות לסיוע. מופע ההתרמה לפעילות פעמונים בדרום יחזק וירחיב את העשייה המבורכת.

חברי הרכב ה"טיש בשלושה" נרתמו להקדיש את כל הכנסות ההופעה לפעמונים כמחווה לפעילותו החשובה של הארגון  ובהצדעה לאלפי מתנדביו בכל רחבי הארץ ובדרום בפרט. 

קובי אריאלי אמר היום "זו זכות גדולה לסייע לארגון שפועל ללא לאות בעזרה לאנשים במצוקה וכל זאת בהתנדבות מלאה. התרומה שלנו לפעמונים באה מתוך היכרות והערכה רבה לארגון החשוב הזה ותרומתו המשמעותית ליציבות משקי הבית בישראל".

אוריאל לדרברג, מנכ"ל ארגון פעמונים, מזמין את הציבור לקחת חלק בערב, "אני חושב שיש פה שילוב יפה של הנאה ותרומה. אני קורא לכל מי שחפץ בערב מהנה ומשעשע לבוא להופעה ולהרוויח פעמיים – גם בילוי אטרקטיבי וגם תרומה לפעמונים וסיוע לעוד משפחות בדרכן מחיים משועבדים לחיים עצמאיים". 

ההופעה תתקיים במשכן החדש לאמנויות הבמה באשדוד ביום שני, 25.6.12, בשעה 20:30

להזמנת כרטיסים: 08-9568111