ש"ס מלגלגת על "סבא מיכה"

"לינדנשטראוס הוא לא מבקר, אלא מומחה לתקשורת. הוא לקח משרד מנומנם והפיח בו חיים רגע לפני שסבא מיכה יעבור לתהום הנשייה".

חיים לב , א' בתמוז תשע"ב

אין כללים ואין שיוויון. המבקר
אין כללים ואין שיוויון. המבקר
פלאש 90

בש"ס יוצאים למתקפה חזיתית. תחת הכותרת "הדו"ח חיובי, המבקר שלילי", פורש ביטאון תנועת ש"ס "יום ליום" את הדו"ח המקיף מזווית ראיה שלו.

מלבד המוספים התורניים, רובו ככולו של העיתון עוסק באסון הכרמל ובהיבטים הרחבים שבסופם שר הפנים מוצג באור חיובי. כבר בעמוד השער ניתן למצוא את תגובת ישי ודברי המשפחות השכולות שבחרו שלא להאשים את אלי ישי, ולצידם מאמרי פרשנות שלא מותירים מקום לטעות לאן הרוח נושבת.

"רגע לפני שסבא מיכה יעבור לתהום הנשייה, הוא מנצל כל רגע ויורה לכל כיוון. הוא כבר לא בדיוק זוכר את גבולות הגזרה שלו", תוקף הפרשן הפוליטי של העיתון, אברהם רוזן, את המבקר בחריפות תוך רמיזה על סיום כהונתו. ".. חבל שאין מבוגר אחראי שיגיד לו מפעם לפעם מה אסור ומה מותר..., אולם כמו בכל הצגה טובה מגיע הסוף הטוב, והסוף הטוב הוא שמיכה לינדנשטראוס מסיים את תפקידו, ואיך אומרים, סוף טוב - הכול טוב".

עורך אחר בעיתון, הרב משה שפיר, סיפר לקוראיו על הצייד "מיכה", שקודם שולח את חיציו ולאחר מכן מסמן את המטרה. "האיש שרטט אג'נדה לפי צרכים מוזמנים מראש. כמה עלוב, אפילו לא מקורי... קשוט עצמך ואחר כך קשוט אחרים... טרם נטילתו כובע לא לו, במטותא ייטול נא קורה מבין עיניו. אולי אפילו יער של קורות. אלו הם החוקים כאן בג'ונגל, מצטערים מר מבקר. האג'נדה והקרניים הם שלך".

העורך הראשי, יצחק קקון, טען כי "לפי דברי המבקר, מהיום שר הביטחון וראש הממשלה חייבים לשבת בישיבות אוגדת עזה, ורק בנוכחותם יתקבלו החלטות האם לתקוף מחבלים שזה עתה מתנפלים על חיילי צה"ל".