"אסור לתת לחלומותיה ולדרכה של הילה להקטע"

4 בני נוער מצטיינים, שהוכיחו פעילות מעל ומעבר לייצוגם ולקידום של התלמידים ובני הנוער, קיבלו מלגות לזכר סגן הילה בצלאלי ז"ל.

חזקי ברוך , א' באלול תשע"ב | עודכן: 16:47

במסגרת סמינר הקיץ של מועצת התלמידים והנוער הארצית נערך ביום חמישי האחרון טקס הענקת המלגות לזכרה של סגן הילה בצלאלי ז"ל.

במסגרת הטקס הוקרן סרטון מחייה של הילה כנערה. המלגות ניתנו ל-4 בני נוער מצטיינים שהוכיחו פעילות מעל ומעבר לייצוגם ולקידום של התלמידים ובני הנוער במדינת ישראל בשנה החולפת.

הטקס נערך במעמד משפחת בצלאלי, נציגים ממשרד החינוך, חברי עמותת במתנ"ה וחברי מועצת התלמידים והנוער הארצית.

כזכור, בצלאלי נהרגה במהלך החזרות לטקס הדלקת המשואות בהר הרצל.

לדברי אורי מלכין, יו"ר עמותת במתנ"ה (בוגרי מועצת התלמידים והנוער הארצית), "סגן הילה בצלאלי ז"ל לא הייתה רק חיילת מצטיינת, אלא גם נערה ששאפה להנהיג ולשנות את פני החברה בישראל. בהיותה תלמידת תיכון כיהנה הילה בתפקיד יושבת ראש מועצת התלמידים והנוער המחוזית של מחוז ירושלים, תפקיד רם במעלה במועצות התלמידים והנוער, לו זוכים אך מעטים. הילה הפקידה בידינו צוואה לקדם את המצטיינים ולעודד את המרתם של חלומות למציאות. מסיבה זו קיימנו את טקס המלגות במסגרת סמינר הקיץ של מועצת התלמידים והנוער הארצית וחילקנו במסגרתו מלגות שמטרתן לעודד ולהעלות על נס את ערכי המצויינות והתרומה לזולת. אני תקווה שבני הנוער שמכהנים כיום במקומה של הילה יבינו את גודל האחריות והמשימה שמוטלת על כתפיהם ויוסיפו ללכת ולהמשיך את דרכה של חברתנו הילה ז"ל. אסור לתת לחלומותיה ולדרכה של הילה להקטע".