השתיקה התמוהה של ארגוני הנשים...

יו"ר פורום נשים ציוניות מתקוממת על שתיקת ארגוני הנשים לנוכח האונס של תושבת כפר סבא בידי שני אריתראים, "לא מתאים לאג'נדה שלהן".

בני טוקר , ד' באלול תשע"ב

מסתננים
מסתננים
צילום: פלאש 90

יו"ר פורום נשים ציוניות, עו"ד תמר הרפז, תוקפת את ארגוני הנשים והח"כיות שמייצגות אותן, שהשתיקו את פרשת האונס האכזרי במרכז ת"א על ידי שני אריתראים בשבוע שעבר.

לדבריה שוב הוכח שכשמדובר בעובדים זרים מותר לאנוס ולפגוע ביהודים, "בעיתון הארץ המקרה הזה אפילו לא הוזכר חוץ מבמבזק. הרי היה כאן מקרה חמור של אישה מכפר סבא שביקשו ממנה עזרה עם תינוק והיא נחטפה באכזריות ברחוב המסגר באמצע היום ונאנסה. זה קרה במרכז ת"א, אונס אכזרי קלאסי. לאן נעלמו כל ארגוני הנשים שתקפו בעשרות מאמרי דעה את החיילים שהלכו למכון ליווי או את האלוף שחשוד בהטרדה מינית. כשמדובר בגורמי צבא או ימין הן מדקדקות על קוצו של יו"ד וכאן כשאישה נאנסה על ידי אריתראים, כל אותן פמיניסטיות שותקות".

הרפז קובעת ששוב הוכחה צביעותן של חברות הכנסת הפמיניסטיות, "לאן נעלמו כל אותן הלוחמות למעמד האישה ומרכזי הסיוע לנפגעות אונס, לאן נעלמו זהבה גלאון ושלי יחימוביץ. להן זה כנראה לא מתאים לדבר על אונס אכזרי שנעשה על ידי פושעים אריתראים, זה לא מתאים לאג'נדה שלהן על המסתננים".