עובדי מעריב: כן למשכורת לא לתספורת

כעשרים עובדי מעריב הקימו היום סוכה מול ביתו של נוחי דנקנר. העובדים קראו לדנקנר לדאוג להם למשכורות ספטמבר.

נתנאל כ"ץ , ט"ז בתשרי תשע"ג

סוכת עובדי מעריב
סוכת עובדי מעריב
יח"צ

כעשרים עובדי מעריב הקימו היום סוכה מול ביתו של נוחי דנקנר. העובדים קראו לדנקנר לדאוג להם למשכורות ספטמבר ולא להטיל את המשימה על נאמני החברה.

במקום נמצאים כעשרות מאבטחים פרטיים. שלטים רבים נתלו באזור כדוגמת "כן למשכורת לא לתספורת", "2,000 מובטלים?", "נוחי, מי כאן הפושע?".

גם ביום שישי הפגינו עשרות עובדים מול ביתו של דנקנר בהרצליה פיתוח. בהפגנה לקחו חלק עשרות רבות של מובילים, שחלקם עובדים שנים רבות במעריב ואף חלקם כבר דור שני, עובדי הפצה ועיתונאים.

ההפגנה נערכה לאור החשש מאי קבלת משכורת ספטמבר. העובדים חוששים שלא יקבלו את כל משכורת ספטמבר לאחר שנאמר להם כי הנאמן ישלם משכורתם החל מכניסתו לתפקיד (23.9). את החלק הגדול של המשכורת , יתרת החודש, אמור לשלם הבעלים עד תהליך הקפאת ההליכים, נוחי דנקנר, אשר התחייב על כך בפני ועד העיתונאים.

המפגינים קראו קריאות בדרישה להבטיח את משכורתם. המפגינים נשאו שלטים כגון: "איפה הכסף?", "גנבו לנו את הכסף תתקשרו למשטרה", "לקחת מזומן הבאת נאמן", "נוחי שברת שילמת".

את ההפגנה ליוו עשרות רבות של שוטרים ושוטרי יס"מ אשר חסמו את הרחוב בין היתר יחד עם המפגינים. נוסף לכך הקיפו את הבית עשרות מאבטחים פרטיים שמנעו מהעובדים להיכנס לבית ולדבר עם דנקנר, לבקשתם. אל הרחוב יצאו מספר שכנים שתהו על הרעש וקיבלו מהעובדים הסבר מדוע מתקיימת ההפגנה.