"מחזק שאתם נמצאים איתנו"

חברי האיחוד הלאומי סיירו היום ביישובי הדרום, נפגשו עם התושבים וחילקו פרסים לילדים במקלטים.

יוני קמפינסקי , ז' בכסלו תשע"ג

האיחוד הלאומי בדרום
האיחוד הלאומי בדרום
דוברות המפלגה

חברי האיחוד הלאומי הגיעו היום (רביעי) לסיור חיזוק ביישובי הדרום.

את הסיור החלו בשעות הבוקר באזור התעשייה שער הנגב הסמוך לשדרות שם ביקרו במפעל חסלט. במהלך הביקור בו פגשו חלק מהפועלים שכן הגיעו לעבודתם, חוו מספר נפילות באזור והם רצו למרחב המוגן.

לאחר מכן הגיעו חברי המפלגה לישיבת ההסדר בעיר שם נפגשו עם ראש הישיבה, הרב דוד פנדל, שערך עבורם תצפית לכיוון עזה מגג הישיבה וכן את טובה בוחבוט שביתם נפגע אמש מפגיעת קאסם.

לאחר מכן הגיעה השיירה למוקד החירום בעיר שם נפגשו עם בכירי העירייה. בנוסף פגשו וחיזקו את שליחי חב"ד בעיר בהנהלת השליח הרב משה-זאב פיזם.

את הביקור בשדרות חתמו בביקור במקלטים שם חילקו עשרות מזרנים שנרכשו בעזרת סיוע תורמים שגויסו לטובת תושבי הדרום.

בהמשך היום ביקרו חברי רשימת האיחוד הלאומי בבאר שבע שם נפגשו עם אנשי בית מוריה בראשות הרב שמעון כהן, חילקו צעצועים במקלטים בשכונת נחל בקע וסיימו במפגש בעירייה עם ראש העיר רוביק דנילוביץ וסגנו אבי וורצמן.

דנילוביץ שהודה על בואם אמר להם "זה מאוד מחזק שאתם נמצאים איתנו. יש היום קואליציה מקיר לקיר שמסכימה שנגד מדינת ישראל ותושביה מופעל טרור. ארץ ישראל היפה הופיעה השבוע בהתגלמותה. נתניהו צריך להבין שהבעיה שלו היא לא העורף ושזה לא יהיה תירוץ כדי להביא שקט לכל יישובי הדרום. אסור להתאהב בכיפת ברזל היא כלי מיגוני ולא כלי הרתעתי".

ח"כ אורי אריאל ששמע את הדברים חיזק את ראש העיר על פועלו הרב ועמידתו האיתנה ואמר כי על ראשי הערים חלה החובה לחוץ על ראש המשלה כדי שיסירו את הבעיה מהשורש, "אתם חייבים לדרוש חומת מגן משלכם בדרום. חייבים לתת לצה"ל לנצח".

אריאל הוסיף עוד ואמר כי לאחר ביקורו במקלטים ומפגש עם העמותות השונות הפועלות ללא מטרות רווח הוא פנה לראש הממשלה על מנת להעביר מימון לעמותות הפרטיות, "עשינו דבר דומה בעופרת יצוקה ואין סיבה שלא גם כעת. מדובר בחלק מהחוסן הלאומי וממשלת ישראל חייבת לסייע להם".טוען....