רון נחמן: התקשורת עשתה יחסי ציבור לחמאס

ראש עיריית אריאל קורא לעיתונאים ולפרשנים להפסיק את הקשקשת בזמני מלחמה. "אם באנגליה בבליץ היו מתנהגים כך, היא היתה אובדת"

בני טוקר , ח' בכסלו תשע"ג

רון נחמן. אריאל
רון נחמן. אריאל
פלאש 90טוען....

ראש עיריית אריאל רון נחמן, אמר לערוץ 7 כי כלי התקשורת האלקטרונים גרמו נזק רב למדינת ישראל בזמן המבצע.

"הם לא ישבו בעוטף עזה, וכל אחד נתן דרור ללשונו ושטח את האני מאמין הפוליטי שלו. שיסתמו את הפה ויקשיבו. כמה פעמים הם הראו את הבניין שנפגע בראשון לציון, מחממים מדינה שלמה ועושים יחסי ציבור לאויב. התקשורת שלנו כל הזמן נותנת יחסי ציבור לחמאס, במקום לעבוד בשבילנו".

רון נחמן משבח את השרים וראש הממשלה ששמרו על דממת אלחוט לכל אורך המבצע. "השקט התקשורתי מצידו של ראש הממשלה, שר החוץ ושר הביטחון, זה דבר בלתי רגיל במחוזותינו. גם הרמטכ"ל בני גנץ, ההתנהגות הלא שחצנית שלו, לדבר לב אל לב בלי להשתחצן. היה כאן שילוב טוב של ממשלה, קבינט וצמרת הצבא, אני לא זוכר הרבה שנים שיתוף פעולה שכזה".

לדבריו, כל הפוליטיקאים שתוקפים היום את ראש הממשלה ראויים לבוז. "כל הכבוד לשלי יחימוביץ' שתמכה בממשלה במלחמה, אבל שמעתי היום את מופז תוקף את הממשלה. זו בושה וחרפה, שייצא מהחיים הפוליטיים ויחליף את יועצי תקשורת שלו. אם באנגליה בתקופת הבליץ, היו מתנהגים כמוהו או כמו כל המומחים שדיברו, אנגליה הייתה הולכת לאיבוד".