עמרם מצנע - מספר 2 ברשימתה של לבני

עמרם מצנע, יו"ר מפלגת העבודה לשעבר, יחבור למפלגתה החדשה של ציפי לבני וישובץ במקום השני – כך סיכמו השניים בסוף השבוע.

חזקי ברוך , י"ז בכסלו תשע"ג

חוזר. מצנע
חוזר. מצנע
פלאש 90

יו"ר מפלגת העבודה לשעבר, האלוף (מיל') עמרם מצנע, מצטרף לציפי לבני ולרשימת "התנועה". הוא צפוי להודיע על המהלך מחר (יום א') במסיבת עיתונאים.

על פי הסיכום בין השניים מצנע ישמש כמספר 2 וכסגנה של לבני ברשימה שתתמודד בבחירות הקרובות לכנסת.

ממפלגת העבודה נמסר בתגובה להצטרפות מצנע לציפי לבני: "מצנע התמודד לפני שנה על ראשות מפלגת העבודה ונחל כישלון צורב, כאשר הגיע אחרון מבין כל המתמודדים. דווקא אחרי חג לדמוקרטיה בעבודה, שבו בחרו רבבות את נציגיהם, צר לנו שאנשים שכביכול מייצגים פוליטיקה נקייה לא מקבלים את החלטות הבוחרים שלהם, ומסרבים להשתתף בבחירות דמוקרטיות". הם האשימו את ציפי לבני בנקיטת מהלך פוליטי שגוי ומזיק "המשחק אך ורק לטובתו של נתניהו".

חברת מועצת עיריית ירושלים, מירב כהן, הודיעה כי סיכמה עם לבני על הצטרפות לרשימתה. כהן בת ה-29, הייתה שותפה להקמת תנועת "התעוררות" ועבדה גם במשרד ראש הממשלה בתקופת כהונתו של אריאל שרון.

"ניסיונה של מירב כהן ופעילותה בזירה הציבורית מלמדות שמדובר באשת עשייה מוערכת שנלחמת על ערכיה ויודעת להשיג תוצאות בשטח", אמרה לבני.

כהן מצידה אמרה "החלטתי להצטרף לרשימה שמרכיבה בימים אלו ציפי לבני, אישה ערכית, ישרה ואמיצה שאני מאמינה בדרכה". היא הוסיפה "הכנסת זה המקום לחולל שינויים ברמה הלאומית ולקדם את כל הרעיונות שאני מאמינה בהם: תמיכה בציבור העובד, חיזוק ירושלים, דיור בר השגה ועוד".