בין הצלילים - יונתן רזאל באלבום חדש ומשובח

בחן רב שובה רזאל בקסמיו את כל סוגי הקהלים: הדתי והחילוני ועל כך יעידו היצירות המופלאות: קטונתי, בין הצלילים, הגעגוע וניגון בעלז

קוביס , כ"ה בכסלו תשע"ג

בין הצלילים
בין הצלילים
עטיפת האלבום

חמש שנים לאחר שהוציא את אלבום הבכורה שלו, "סך - הכל", שהגיע למעמד אלבום זהב חוזר הזמר והיוצר המוערך יונתן רזאל עם אלבום חדש - "בין הצלילים"..

בחן רב שובה רזאל בקסמיו את כל סוגי הקהלים: הדתי והחילוני ועל כך יעידו היצירות המופלאות  "קטנתי", "הגעגוע", "ניגון בעלזא", "בין הצלילים" אשר כבשו את תחנות הרדיו השונות ואת הפלייליסט של גלגל"צ לצד המקום הראשון במצעד השירים של רדיו קול ברמה. 

האלבום כולל  10 שירים ביניהם שירים פרי עטו וגם טקסטים ולחנים מן המקורות, בהפקה מוסיקלית של אביתר בנאי.

רזאל, יליד ניו יורק עלה לישראל בגיל צעיר כבר מילדותו למד מוזיקה קלאסית, למד לנגן בפסנתר ובצ'לו, הלחנה וניצוח. בצעירותו הוציא תקליט בהרכב יחד עם אחיו. לצה"ל התגייס כמוזיקאי מצטיין. עם שחרורו, המשיך בלימודי הניצוח וכשסיים עבד כמנצח בתזמורת הקאמרית הישראלית ובסימפונט רעננה- ואח"כ הופיע עם תזמורות שונות בחול .

בשנת 2007, הוציא את אלבום הבכורה "סך הכל" בהפקתו המוזיקלית של אביתר בנאי אשר זכה להצלחה רבה והגיע למעמד אלבום זהב.

בשנת 2008 פרסם רזאל גרסה מחודשת לשיר  'והיא שעמדה', אותו הלחין ועיבד  וביצע בדואט ביחד עם הזמר החסידי יעקב שוואקי אשר זכה להצלחה גדולה והוקלט בגרסאות כיסוי רבות. ב2011 זכה בפרס היצירה מטעם אקו"ם.

רזאל מרבה להופיע בכל רחבי העולם, בהופעות סולו ועם הרכב וממשיך בעבודות הניצוח והעיבוד. הוא  נשוי, אב לארבעה ילדים מחלק את יומו בין לימוד תורה ל כתיבה ויצירה מוזיקאלית.