שחקני הפועל ירושלים במשחק הצדעה לילדי שלווה

מי היו אורחי הכבוד במשחק הכדורסל שנערך בין הפועל ירושלים ומכבי חיפה? ילדי מועדון שלווה באלון שבות שחגגו את חנוכה.

אורנית עצר , כ"ו בכסלו תשע"ג

ילדי שלווה במשחק הכדורסל
ילדי שלווה במשחק הכדורסל
צילום: חיים צח

במשחק שהתקיים אמש (ראשון) בין הפועל ירושלים למכבי חיפה באצטדיון מלחה בירושלים, קיבלו אורחי הכבוד – ילדי מרכז שלווה שבגוש עציון את נס ושמחת חג החנוכה שלהם.

כחלק מפרויקט תרומה לקהילה של קבוצת הפועל ירושלים, הזמינה הנהלת הפועל ירושלים את ילדי שלווה לצפות במשחק בין שחקני הפועל ירושלים למכבי חיפה, כאשר כל ההכנסות ממכירת הכרטיסים נתרמו לארגון. זאת במסגרת שיתוף פעולה שנעשה בין ראש מועצת גוש עציון, דוידי פרל, להנהלת הפועל ירושלים.

עשרות הילדים ובכירי הארגון שישבו בקהל התקשו להסתיר את ההתרגשות העצומה, דווקא בערב הדלקת נר שני של חנוכה. במחצית המשחק החליפו את צמדי המעודדות  12 שחקני הפועל ילדי שלווה ירושלים למשחק כדורסל מול קבוצת ילדים נוספת. במהלך המשחק ניתן לנציג ילדי שלווה מתנה מיו"ר הקבוצה מנכ"ל עיריית ירושלים יוסי היימן ומנכ"ל גוש עציון מני כץ.

ראש מועצת גוש עציון, דוידי פרל אמר כי "מועצת גוש עציון רואה חשיבות רבה במתן תמיכה ובקידום ילדים בעלי צרכים מיוחדים. המועצה פועלת לאורך כל השנה על-מנת לתת מענה לכלל האוכלוסיות השונות שבגוש עציון, ובניהם גם ילדי שלווה אלון שבות".

"אנו נמשיך לפעול למען רווחת הילדים באמצעות יצירת מסגרות תומכות, חינוכיות וחברתיות. אנו מודים לקבוצת הפועל ירושלים על תרומתם הרבה ושיתוף הפעולה. אני מאחל לילדי שלווה וכלל עם ישראל חג מלא אור ושמחה", הוסיף.