חוטובלי בכנס תודה: ריבונות ודו"ח לוי

בכנס תודה למאות אנשי ליכוד שערכה חוטובלי הצהירה כי תפעל ליישום דוח אדמונד לוי ולהחלה הדרגתית של הריבונות ביו"ש.

חזקי ברוך , כ"ט בכסלו תשע"ג

ציפי חוטובלי
ציפי חוטובלי
דוברות הכנסת

חברת הכנסת, ציפי חוטובלי, שזכתה בפריימריס בליכוד בלמעלה מ 28 אלף קולות ערכה באור יהודה כנס תודה והוקרה לתומכים ולפעילים. באירוע השתתפו כ 600 בני אדם.

"אני מודה לכל אחד ואחד מכם, הוכחתם ששיטת הפריימריז אמינה משחיתות ומדילים, ושמה למעלה את מי שהאמינו בצדקת דרכם", אמרה ח"כ חוטובלי למאות המשתתפים וגם התייחסה לתכניותיה בקדנציה הבאה "אפעל להחלת הריבונות הישראלית ביהודה ושומרון וליישום מסקנות דו"ח אדמונד לוי."

חוטובלי התייחסה גם לסוגיית הבנייה באזור E1 " ראש הממשלה עמד כחומה בצורה כדי לבצע את הדבר הלגיטימי ביותר בכל מדינה – בנייה סביב עיר הבירה של מדינת ישראל. על אף הלחצים הבינלאומיים. מנהיג צריך לדאוג קודם לעם שלו גם אם זה לא מוצא חן בעייני בעלי בריתה של המדינה."

חטובלי השמיעה בקרב תומכיה ביקורת אישית כלפי ראשי מפלגות השמאל: "שלי יחימוביץ לא מתביישת בדעות השמאלניות שלה. העם זז ימינה והיא נשארה בשלה. ומנגד מהי האידאולוגיה של יאיר לפיד? גם יועציו ועוזריו לא מצאו עבורו דרך אידאולוגית "

בכנס השתתף גם יוסי דגן, ראש היחידה האסטרטגית במועצה אזורית שומרון, ואמר "לפני הבחירות רצינו לדעת האם אנשים אידאולוגיים הנאמנים לארץ ישראל יכולים להיבחר לכנסת או שרק עסקנים יכולים לנצח, אז החלטנו לקבוע את 'מבחן חוטובלי'. ואכן ההישג המרשים של ציפי חוטובלי בפריימריס שבמסגרתם נבחרה לאישה הראשונה בליכוד, מעיד שהאידאולוגיה יכולה לנצח. בחירתה משיבה את הליכוד לשורשיו ואנחנו נפעל לכך שהאישה הראשונה בליכוד תהייה השרה הראשונה."