מסרונים מאיימים לעובד פלאפון ששובת

חבר ועד העובדים בפלאפון קיבל מסרונים מאיימים לאחר שדיבר עם מנהל שניסה לשכנע עובדים לשבור שביתה. הקפאת שכר, פיטורים ועוד.

אורנית עצר , ג' בטבת תשע"ג

המסרונים המאיימים
המסרונים המאיימים
ועד עובדי פלאפון

הנהלת פלאפון ממשיכה בפעולות הבריוניות נגד העובדים השובתים. היום קיבל חבר ועד העובדים, מתן גור-ארי, שורה של מסרונים מאיימים לאחר שדיבר עם מנהל שניסה לשכנע עובדים לשבור שביתה. גור-ארי טילפן למנהל במרכז הלוגיסטי והודיע לו כי מעשיו אינם חוקיים.

כדקה אחרי שסיים גור-ארי את שיחתו עם המנהל קיבל צרור של מסרונים ממערכת שלטענת ועד עובדי פלאפון הינה מערכת של החברה ממנה נשלחים אף מבזקי חדשות ללקוחות.

במסרונים נמסר למתן כי הוגשה נגדו תלונה במשטרה. כמו-כן נכתב "נדאג לסמן אותך היטב, כך שביום השביתה תרגע, אתה אישית תפוטר לאלתר על איומים, ולבטח פעילות פלילית נוספת שביצעת בעבר. אתה נוכל ורמאי והאיומים שלך לא יעברו בשתיקה".

כמו-כן נשלח לגור-ארי מסרון, שאף יועד למחלקת אבטחה שבו היא מתבקשת להצמיד לגור-ארי מעקב. "בוקר טוב מחלקת אבטחה, יש לבצע בדיקה רטרואקטיבית, במצלמות מפ"א קונקורד, למעקב צמוד אחר העובד "מתן גור-ארי" לבדיקת פעילות פלילית כגון גניבות".

האיומים אף מופנים כלפי שכרו של גור-ארי. במסרון נוסף שהופנה למחלקת שכר נכתב "בוקר טוב מחלקת שכר, נא להקפיא שכרו של MATANGU  עקב בדיקה במחלקת הונאה".

בהסתדרות אומרים כי במאבק זה נראה שאין גבול לקווים האדומים שנחצים. המחלקה המשפטית של האגף לאיגוד מקצועי אף מתכוונת לשלוח בהמשך היום מכתב התרעה חמור למנכ"ל פלאפון, גיל שרון. יו"ר ההסתדרות, עופר עיני, אף התייחס היום בישיבת ההנהגה למסרונים הללו.