בנט לנתניהו: אתה אחראי לסרטון המביש

יו"ר הבית היהודי תוקף בסטטוס חריף בעמוד הפייסבוק שלו את תשדיר הבחירות של הליכוד שכותרתו "מי עומד מאחורי בנט".

חזקי ברוך , כ"ח בטבת תשע"ג

ביבי מתכנן ממשלת שמאל. בנט
ביבי מתכנן ממשלת שמאל. בנט
צילום: פלאש 90

יו"ר הבית היהודי תוקף בסטטוס חריף שפרסם הבוקר (חמישי) בעמוד הפייסבוק שלו את תשדיר הבחירות של הליכוד ששודר אתמול, ואשר כותרתו היא "מי עומד מאחורי בנט".

בנט מציין, כי "אתמול החליט הליכוד לחדש את ההתקפות על הציונות הדתית והכיפות הסרוגות. הוא מנסה לצייר אותנו כקיצוניים ומסוכנים. זה בדיוק מה שעשו לנתניהו בשנות ה90. זוכרים? ("נתניהו הולך עם ארון קבורה של רבין, נתניהו הפיץ כרזה של רבין במדי ס"ס, כאשר לא היה לו שום קשר לדברים)".

"ראיתי כרגע את התשדיר של הליכוד. הרגשתי נורא. עד עכשיו תקפו אותי אישית: על "קריאתי לסרבנות", על "אשתי החילונית" ועל עוד שטויות. עכשיו, התחילו לתקוף את האנשים המופלאים ברשימה שלי. למשל, את מוטי יוגב", ממשיך בנט.

לדבריו, "בסרטון מציגים תמונה של מוטי יוגב, וקריין עם קול עמוק ומפחיד (כאשר ברקע יש מוסיקה אפלה) אומר: "מי מסתתר מאחורי נפתלי בנט? מוטי יוגב, שהוביל את הפרדת הבנים והבנות בבני עקיבא".

בנט תוקף ואומר כי "טוב, אז ככה. מוטי יוגב הוא אחד האנשים המופלאים בעם ישראל. יהודי עם נשמה גדולה ונדיבה. לא רק שאיני מחביא אותו—אני גאה בו. בואו אספר לכם עליו, ועל "הובלת ההפרדה בבני עקיבא".

"מוטי שירת כלוחם בסיירת שקד, מפקד פלוגה בסיירת מטכ"ל, מג"ד בצנחנים, ומפקד חטיבה ביו"ש. הוא הקדיש את חייו למען בטחון ישראל ועם ישראל. לאחר שהשתחרר הוא התמנה למזכ"ל בני עקיבא, והקפיץ את התנועה קדימה. כיום הוא סגן ראש המועצה בבנימין ומשקיע את כל זמנו למען הציבור", מזכיר בנט את הרזומה של יוגב.

ומה לגבי "הובלת ההפרדה בין בנים לבנות בבני עקיבא"? בנט מציין, כי "כשהוא הפך מזכ"ל, היו לתנועת בני עקיבא 350 סניפים ברחבי הארץ. מתוכם 15 סניפים שהפעולות של בנים ובנות היו מופרדות, בשל רצון הקהילה וההורים. היו שלחצו עליו להרחיק סניפים אלו מן התנועה, והוא קיבל החלטה להכיל אותם בתנועה, ולהשאיר אותם. למה צריך להעיף מן התנועה סניפים עם אורח חיים שונה?! למה לכפות על אנשים דברים שאינם תואמים את אמונתם?".

"זהו. זה הסיפור כולו. והליכוד החליט להטיל כתם על אדם מופלא שמוסר את נשמתו למען עם ישראל. לצייר אותו כחשוך, פרימיטיבי. והם עושים זאת גם נגד חברים אחרים ברשימתנו", קובע בנט.

בנט, אשר היה ראש לשכת נתניהו בעבר, פונה אליו ישירות, "עד כה נמנעתי מלפנות לראש הממשלה נתניהו. העדפתי להאיר את הטוב שבנו. אבל יש גבול. מר נתניהו: אתה עומד בראש הקמפיין ואתה אחראי לתכניו. אתה יודע שזו בדיוק הטכניקה האפילה שהשתמשו נגדך בתחילת דרכך. להוציא דברים מהקשרם, לסלף אותם, להעצים אותם ולהפיץ אותם. במשך שנים ניסו להפוך אותך לקיצוני ומסוכן. ועכשיו, אתה מנסה לעשות זאת לנו, לכיפות הסרוגות. אני מציע לך, מר נתניהו: הסר סרטון מביש זה. לא זו הדרך.
תעשה מה שאנחנו עושים: תציג לציבור את החזון שלך ואת התכניות שלך. סמוך על עם ישראל".טוען....