אפליקציה חדשה: המחיר הזול בחיוג לחו"ל

באמצעות אפליקציה חדשה ניתן למצוא את החברה שמציעה את המחיר האטרקטיבי ביותר בחיוג לחו"ל, כולל מבצעים.

ישי קרוב , ב' בשבט תשע"ג

אפליקציה חדשה
אפליקציה חדשה
יח"צ

מהיום אפשר בקלות לבחור את המסלול הזול ביותר בכל רגע נתון כשנבקש לשוחח עם חברינו בחו"ל.

כל מה שצריך הוא להוריד בחינם אל המכשיר האייפון (גרסת האנדרואיד בפיתוח) שלכם את האפליקציה החדשה WizCall שיודעת לנתב אתכם אל המסלול הזול ביותר לשיחה מהארץ לחו"ל בכל רגע נתון.

האפליקציה החינמית פותחה בישראל וכרגע היא ניתנת לשימוש רק בשיחות יוצאות מהארץ לחו"ל, כאשר בעתיד היא תרחיב פעילות ותוכל לשמש אותנו גם בשיחות מחו"ל הביתה.

מדובר באפליקציה המבצעת השוואה בלתי תלויה ואובייקטיבית בין כל מחירי השיחות לחו"ל של כל החברות ומאפשרת למתקשר לבחור את הדרך הזולה ביותר.

איך זה עובד?

אתם מקישים את מספר הטלפון שאליו אתם מבקשים לחייג בחו"ל או בוחרים אותו מתוך רשימת הטלפונים במכשיר. בלחיצת כפתור האפליקציה מבצעת סריקה מהירה ומיד היא מציגה בפניכם איזו היא הדרך הזולה ביותר באותו הרגע כדי לבצע את השיחה לחו"ל.

האפליקציה תציג בפניכם את המחירים של כל החברות המעניקות שירות שיחות ליעד שאליו חייגתם, תבדוק אם המספר שאליו אתם מחייגים הוא מספר נייד או נייח ותציג השוואה אובייקטיבית ובלתי תלויה בין ספקי השיחות לחו"ל, בהתחשב במסלול אותו בחרתם ואתם תוכלו לבחור באמצעות איזו חברה כדאי לכם באותו הרגע לבצע את השיחה.

כל מה שנותר לכם לעשות עכשיו הוא ללחוץ "חייג" ולשוחח במחיר הזול ביותר שמוצע בשוק בהתאם למדינת היעד, נייד או נייח והמסלול שלכם.

גם אם יש לכם חבילה סלולרית הכוללת שיחות לחו"ל, תוכלו להקיש מראש את פרטי החבילה שלכם לתוך האפליקציה וכשזו תסרוק עבורכם את התעריף הזול ביותר, היא תעשה זאת בהשוואה לחבילה שיש לכם לאותו היעד.

האפליקציה יודעת גם לציין בפנינו את ההבדל שבמחיר לדקת שיחה ליעד נייח או נייד בחו"ל וההבדלים במקרים מסוימים הם משמעותיים ביותר.


הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il