מזכיר הממשלה צבי האוזר פורש מתפקידו

צבי האוזר, מזכיר הממשלה, הודיע לראש הממשלה בנימין נתניהו על כוונתו לסיים את תפקידו, "תמיד אהיה נכון לפעול לטובת ישראל".

חזקי ברוך , כ' בשבט תשע"ג

צבי האוזר ובנימין נתניהו
צבי האוזר ובנימין נתניהו
צילום: פלאש 90

מזכיר הממשלה, עורך הדין צבי האוזר ,הודיע היום (חמישי) לראש הממשלה בנימין נתניהו על כוונתו לסיים את תפקידו בתום כהונתה של הממשלה הנוכחית.

ראש הממשלה בנימין נתניהו הודה להאוזר על עבודתו בארבע שנות כהונת הממשלה וביקש ממנו להישאר בתפקיד עד לסיום חפיפתו של מזכיר הממשלה הבא שייבחר.

האוזר החל את עבודתו עם בנימין נתניהו לפני כ-20 שנה כשהיה יועץ התקשורת שלו בשנת 1993. בבחירות 1996 היה חבר בצוות האסטרטגי של מטה נתניהו.

בשנת 1997 התמנה ליו''ר המועצה לשידורי כבלים וביצע את הרפורמה לפתיחת שוק הטלוויזיה לתחרות. בשנים 2000-2009 היה שותף במשרד עורכי דין גולדפרב ושות'. האוזר היה חבר בצוות המו''מ הקואליציוני בשנת 2009, ולאחר מכן מונה למזכיר הממשלה ה-32 בראשות בנימין נתניהו.

נתניהו אמר להאוזר היום כי הוא מודה על תרומתו ועבודתו המקצועית בארבע השנים האחרונות, "האוזר ליווה את עבודת הממשלה בשנים מאתגרות ומרתקות למדינת ישראל, ואני בטוח שהוא ימשיך לתרום למדינת ישראל''.

האוזר הודה לנתניהו על שזיכה אותו, כלשונו, ליטול חלק חשוב בניהול מדינת ישראל, "פעלתי בארבע שנות כהונתי כמזכיר הממשלה מתוך תחושת שליחות ואחריות ולמדתי רבות מדרכו. אני מודה לרה''מ בנימין נתניהו על האמון והתמיכה שנתן בי בשנים הרבות שעבדתי לצידו. אחרי השלמת המשמרת אני פונה לדרך חדשה. תמיד אהיה נכון לסייע בידי ראש הממשלה ולפעול לטובתה של המדינה ככל שאדרש''.

מכתבו של האוזר לנתניהו (פייסבוק רה"מ)