בני קצובר: נתניהו ולבני - תאומים סיאמיים

יו"ר ועד מתיישבי השומרון מזהיר כי לצירופה של לבני ישנן השלכות חמורות על עתיד יהודה ושומרון.

בני טוקר , י' באדר תשע"ג

בני קצובר באירוע החזון אתמול ביקיר
בני קצובר באירוע החזון אתמול ביקיר
באדיבות ועד מתיישבי שומרון

יו"ר וועד מתיישבי השומרון, בני קצובר, חושש כי הצמד החדש, נתניהו ולבני, יביאו נזק רב להתיישבות.

בראיון לערוץ 7 אומר קצובר, "זה מהלך מדאיג מאוד שנועד להניף מחדש את דגל התהליך המדיני תוך בריחה מסוגיות של שוויון בנטל ונושאים חברתיים".

"לבני תומכת בהקפאת הבנייה חוץ מבגושים, זה מציב שוב סימני שאלה על עתידם של 150 אלף יהודים ועל 95 אחוז משטחי יו"ש. האמריקאים לא טיפשים הם ידרשו גם צעדים אופרטיביים".

לדבריו, בנימין נתניהו וציפי לבני הם תאומים סיאמיים, "הנחישות של שניהם נועדה לפגוע באזורים היותר חלוציים ביו"ש. הם ירצו לקדם תהליך שיביא להקמת בסיס טרור שיאיים על תל אביב".

"יש כאן גם נזק חינוכי הצהרתי, שהנה עם ישראל בעזרת ממשלתו, מכריז שהוא מוכן לוותר על ארצו. ציפי לבני ונתניהו הם תאומים סיאמיים".

הוא מעריך שכמו אהוד ברק בשעתו, ציפי לבני תהיה גם היא על תקן האיש הרע, "גם בתחום המשפטי היא תהדוף כל ניסיון לעריכת שינוי במערכת המשפט. היא תבשל עם האמריקאים הסכמים, ותידחוף להקפאות ומסירת שטחים".

לדבריו, לבית היהודי בעת הזאת לא נותרה ברירה, אלא לחזק את הברית עם יאיר לפיד, "לאחר שזה נעשה, אין ברירה אלא להמשיך, כי אחרת אנחנו עלולים להישאר מחוץ לממשלה. מה עוד שהחרדים הכריזו שהם יתמכו במהלכים מדיניים, הם מעדיפים להניף את הדגל המדיני כדי שחרב השוויון בנטל לא תפגע בהם".