מסיר את המסכה: בוצר – "כמו משחק"

בפורים שחרר בוצר - אומן יוצר שומר תורה ומצוות, סינגל חדש מתוך פרויקט מוזיקלי מסעיר ומרגש הצפוי לראות אור בקרוב.

קוביס , ט"ו באדר תשע"ג

בוצר, תלאביביות מוזיקלית
בוצר, תלאביביות מוזיקלית
עטיפת הסינגל

בוצר בן 30 נשוי ואב ל 6 ילדים, נולד בעיר העתיקה בצפת למשפחה דתית- לאומית. אישיותו החקרנית והמעמיקה דחפה אותו לשאול שאלות ולחקור מהות כבר בגיל צעיר. מסעו האישי כולל התקרבות והתחזקות ("בעצם, חזרתי בתשובה לפני הצבא..."), שירות קרבי מטלטל בסיירת נח"ל, חיים עם רעייתו בהודו, שם עסק בפעילות קירוב וחסד למען צעירים שאולי היטשטשה להם הזהות היהודית. בעשור האחרון מנהל בוצר עם משפחתו מרכזי קירוב ליהדות למען הכלל, בארץ, בהודו ובסין.

על אף היותו אדם שומר תורה מצוות ואולי דווקא בשל כך, בוצר ניחן במבט ביקורתי וראייה בהירה גם על עולמו שלו, ורצון עז להסיר את המסכות כולן. המוזיקה, השירה, היצירה, שהיו שם תמיד, מסייעות לו כיום להביע דעת, תובנה ותבונה על עצמו ועל סביבתו. הטקסטים - שאינן שגרתיים בעליל והמוזיקה - שלא ניתן לקטלג תחת שום תבנית מוכרת, מספקים עניין רב סביב היצירה שלו.

בכמו משחק הרוקיסטי, זועק בוצר על תרבות השקר וה'כאילו', היעדר האמת בדיבור הכולל  שהשתלט על סדר היום. הוא מציע פתרון מידי המפציר בריבונו של עולם "מִמְּקוֹמְךָ מַלְכֵּנוּ תּוֹפִיעַ וְתִמְלוֹךְ עָלֵינוּ כִּי מְחַכִּים אֲנַחְנוּ לָךְ!"

למיזם השאפתני והמרתק חברו גיל סמטנה, מהמפיקים המובילים בישראל, אהוד בנאי, אביתר בנאי וברי סחרוף. ההפקה המוזיקלית של סמטנה, ויחד עם הרכב נגנים מגובש, הכולל את עמית יצחק מהמוזיקאים המובילים בשנים האחרונות, הם מסיימים בימים אלה את העבודה על האלבום החדש.