נתניהו דורשת מרוזנטל: התנצלות ופיצויים

רעיית רה"מ, שרה נתניהו, דורשת מח"כ מיקי רוזנטל (עבודה) להתנצל ולשלם לה סכום של 50 אלף ש' בעקבות פרסום כתבה באתר "גלובס".

עוזי ברוך , כ"ו באדר תשע"ג

שרה נתניהו
שרה נתניהו
פלאש 90
רעיית רה"מ, שרה נתניהו, דורשת מח"כ מיקי רוזנטל (עבודה) להתנצל ולשלם לה סכום של 50 אלף ש' בעקבות פרסום כתבה באתר "גלובס" שבה מצוטט רוזנטל כמי שאמר כי נתניהו התנתה העסקת מבשלת במעון רה"מ בכך שתתחייב שלא להתחתן בשלוש השנים הקרובות. כך מדווח "ישראל היום".

במכתב ששיגר אתמול פרקליטה של נתניהו, עו"ד ד"ר יוסי כהן, לרוזנטל נכתב כי "האמור בכתבה הוא כזב בוטה, שכל מטרתו לשפוך את דמה של מרשתי... ביקשת גם אתה להצטרף ל'ספורט הלאומי', להפוך את מרשתי לשק חבטות, כאשר האמצעי מקדש את המטרה - שיקולי רייטינג אישיים".עוד מציין עו"ד כהן כי רבים מעובדי מעון רה"מ המרואיינים על ידי שרה נתניהו הם נשואים או גרושים והורים לילדים, ו"זומנו לראיונות עבודה ללא כל תנאי". 

עו"ד כהן מדגיש כי ההכפשות בכתבה הן הוצאת דיבה ודורש מרוזנטל לשלם לנתניהו פיצויים בסכום של 50 אלף ש' ללא הוכחת נזק בגין לשון הרע וכן לפרסם תיקון או הכחשה.

במקביל, שיגר עו"ד כהן מכתב ל"גלובס" ובו נטען כי "ההכפשות החמורות בכתבה הן בבחינת לשון הרע". העיתון נדרש לפרסם תיקון או הכחשה ולשלם לנתניהו 50 אלף ש' פיצויים ללא הוכחת נזק.

ח"כ רוזנטל מסר בתגובה: "למשפחת נתניהו יש שיטה: מפרשת הטיסות ועד לפרשת המתנות, מהתעללות בעוזרות ועד להשלכת נעליים על עובדים. יש היגיון בשיגעון: בהתחלה מכחישים ומגדירים את הפרסום כשקר וכזב, אחר כך מאיימים בתביעות ואף מגישים אותן כדי להשתיק את הדיון הציבורי, ואחר כך מתקפלים וסוגרים את העניין בשקט. איש לא ירתיע אותי מלמלא את תפקידי הציבורי ולומר את האמת".

תגובת "גלובס": "העברנו את המכתב ליועץ המשפטי של 'גלובס'".