היריקה בנצרת שהפכה לשיחת היום

קרובת משפחתו של אחד הנאשמים ביריקה על ערביה תושבת נצרת, טוענת: זהו מסע הכפשות של פעילי שמאל קיצוני.

עדו בן פורת , כ"ח באדר תשע"ג

"מתנכלים להם". למצולמים אין קשר לידיעה
"מתנכלים להם". למצולמים אין קשר לידיעה
ארכיון: פלאש 90
קרובת משפחה של אחד הנאשמים ביריקה על ערבייה תושבת נצרת עלית, דוחה מכל וכל את התלונה שהוגשה נגדם למשטרה, וטוענת כי מדובר במסע הכפשות של ערביי נצרת עלית ופעילי שמאל הקיצוני.

על פי הדיווח, ביום שישי האחרון קראו הנערים קריאות גנאי כביכול, נגד הערבייה ודרשו ממנה לעזוב את השכונה. "לא היה ולא נברא", טוענת ד', ששמעה מקרוב משפחתה את הסיפור האמיתי.

בראיון לערוץ 7 מספרת ד' כי "הנערים הלכו ברחוב ושוחחו בינם לבין עצמם, הערבייה הלכה מאחוריהם וצעקה להם 'סיתמו את הפה! סיתמו את הפה!'"

בכך זה נגמר, טוענת ד' ומדגישה כי הערבייה התלוננה במשטרה נגד הנערים על לא כלום, כלשונה, "כמובן שבמדינה שלנו מאמינים קודם לערבים ואחר כך ליהודים", אמרה.

אמש (מוצאי שבת) הגיעו שוטרים בלבוש אזרחי ועצרו את הנערים, בתוכם גם קרוב משפחתה של ד'. "לקחו אותם לתחנה, גבו מהם טביעות אצבע וצילמו אותם מכל זווית אפשרית, כמו עבריינים סדרתיים".

"הזוי שבמדינה שלנו ערבי צועק וישר מקשיבים לו, אם אני אתלונן אף שוטר לא יסתכל עלי, ברור שהמשטרה מעדיפה תלונות של ערבים נגד יהודים", הוסיפה ד'.

היא מספרת כי תקריות האלימות שאירעו לאחרונה נגד ערבים באזור ירושלים, מבויימים כלשונה על ידי פעילי שמאל קיצוני, "הם רואים שזה הולך להם ובגדול. אפשר להשמיץ 'בתשקורת' את המתנחלים אז למה לא".