שרון גל מגיב: סיכול ממוקד נגדי

שרון גל, מגיש התוכנית "לילה כלכלי" בערוץ 10, הגיב הערב לראשונה מאז התפטר מהערוץ. "האמת האחת תצא לאור".

ניר הר זהב , ז' בסיון תשע"ג

שרון גל
שרון גל
צילום: ניר שריג, יח"צ

שרון גל, מגיש התוכנית "לילה כלכלי" בערוץ 10, הגיב הערב (חמישי) לראשונה מאז התפטר מהערוץ.

"אני מוצא לנכון להגיב לראשונה דווקא כאן, באופן הכי אישי, בלי מתווכים", כתב גל בעמוד הפייסבוק של התוכנית.

הוא סיפר כי ביום שני בערב, לפני שידור התוכנית בערוץ 10 הודיע למעסיקיו על החלטתו לסיים את התפקיד. "הסיבה היחידה למהלך – לא הצלחנו להגיע במשך חודשים ארוכים להסכמה בדבר תנאי העסקתי. זה כל הסיפור", הבהיר.

"פתאום אני מגלה מאתמול בערב, שגורמים מסוימים מנסים לקשור את שמי להתנהגות שאינה הולמת. הנה אני מודיע כאן באופן הברור ביותר לכם, קהל הצופים הנאמן של התוכנית וכל מי שיזדמן לזירה הזאת: לא היו דברים מעולם! אני גם מוצא לנכון לציין שעד לרגע זה אין לי מושג על מה מדובר. בלתי אפשרי להילחם ברוחות רפאים - ואני מקווה שבתוך זמן קצר האמת האחת תצא לאור".

גל המשיך וכתב עוד, "מדוע זה קורה דווקא עכשיו, רגע אחרי שהשתלבתי בפאנל הפרשנים של התוכנית 'שישי' (שאני מייחל להצלחתה כמובן), 10 שנים וחצי מאז שהצטרפתי לערוץ ומעולם לא נאמר עליי דבר מן הסוג הזה, 4 שנים אחרי שהגיתי והתחלתי לשדר את התוכנית 'לילה כלכלי' שאני כל כך אוהב? אני משאיר לכם להגיע לתובנה המתבקשת".

הוא שאל, "אם נעשתה בדיקה בענייני בתוך הערוץ לפני חודש ומשהו – מדוע שילבו אותי כפרשן בפאנל של 'שישי' - תוכנית שעלתה לאוויר בשבוע שעבר? (והרי יכולתי להמשיך לשבת שם אילולא התפטרתי). מדוע איש לא נקט מהלך של השעיה או יותר מזה עד שהודעתי על כוונתי לסיים את עבודתי השבוע? הרבה שאלות ללא מענה ברגע הזה. אני יכול להבטיח שבזמן הקרוב אפעל לבירור העניין יחד עם הערוץ ואעשה זאת בשקיפות מלאה וכמובן אעדכן אתכם".

גל ביקש להודות לערוץ 10 על תקופה יוצאת דופן, כלשונו, "זה באמת היה לי לבית. אני מניח שנתראה בזמן הקרוב בפלטפורמה כזאת או אחרת", הבהיר.

מאוחר יותר כתב גל לגולשים הרבים שהביעו את תמיכתם, "הסיטואציה לא פשוטה. סיכול ממוקד ושקרי כזה לא חוויתי מימיי. אני נאחז בידיעה שהאמת לעולם חזקה מכל דבר רפש ושקר. אני חזק ומודה על תמיכתכם", הוסיף.