ותיקי מכבי תל אביב למען ילדי שלווה

ותיקי מכבי ת"א בכדורסל השתתפו בסטריטבול שנערך בגוש עציון. ההכנסות הועברו כתרומה לילדי 'שלווה' בעלי צרכים מיוחדים.

עדו בן פורת , ח' בסיון תשע"ג

משחק ותיקי מכבי בגוש עציון
משחק ותיקי מכבי בגוש עציון
גרשון אלינסון

סטריטבול (כדורסל רחוב) המופק על ידי המנהל הקהילתי של גוש עציון זו השנה השלישית ברציפות, נערך אמש (חמישי) בגוש עציון.

במשחק הכדורסל המרכזי עלו ותיקי מכבי תל-אביב לשחק מול אליצור גוש עציון כאשר כלל ההכנסות נתרמו למען ילדי 'שלווה' בגוש עציון, ילדים בעלי צרכים מיוחדים.

אז מי היה שם מהצהובים? דורון ג'מצ'י, אסף דותן, דוד כבודי, אלון בן דוד, משה רייס ועוד. רוח ההתגייסות הייתה בשיאה, כאשר ראש המועצה דוידי פרל, ומנהל המרכז הקהילתי 'עלו על מדים' וחיזקו את קבוצת אליצור גוש עציון.

הוותיקים הוכיחו כי "להיות אלופים זה לכל החיים" וסיימו בניצחון 65-59, כאשר אסף דותן שחקן העבר של מכבי תל-אביב היה כוכב הערב עם 18 נקודות שקלע.

בסיום המשחק החגיגי נערכה תחרות שלשות ולאחר מכן נערכה ארוחת ערב משותפת של שחקני שתי הקבוצות ביקבי גוש עציון.

מנהל מחלקת הספורט במתנ"ס גוש עציון, כפיר כהן, הודה לצוות המרכז הקהילתי והוסיף, "אנו שמחים לארח בגוש עציון זאת השנה השלישית את ותיקי מכבי תל אביב. קהילת גוש עציון מודה לשחקנים על הגעתם ומברכת אותם על תרומתם לילדי 'שלווה'".

ראש מועצת גוש עציון, דוידי פרל, הוסיף כי "בחודש האחרון נערכו בגוש עציון משחקים ותחרויות ספורט בענפי הספורט השונים בהם לקחו חלק תושבי רבים מגוש עציון ומרחבי הארץ. אנו מאמינים כי הספורט הוא ערך חינוכי קהילתי אשר התרומה שלו לחיי הקהילה, לחינוך וכמובן לבריאות משמעותית ביותר. בעת כזו ובאירועים כאלו תמיד נזכור שהקהילה מגוונת ועלינו לחבר את כל הגוונים ולשלב את השונה. זהו נר לרגלינו".