רוכבים בשבילי התנ"ך

מאות רוכבים הגיעו ביום שישי לחנוכת שבילי הרכיבה במועצה אזורית מטה בנימין. הרוכבים יצאו לשבילי הרכיבה ונדהמו מאיכות המסלולים.

אורנית עצר , ט' בסיון תשע"ג

גיבורי התנ"ך גם באופנים
גיבורי התנ"ך גם באופנים
מועצת בנימין

אירוע חנוכת שבילי הרכיבה במועצה אזורית מטה בנימין, הביא ביום שישי האחרון קרוב ל-500 רוכבי אופניים מכל רחבי הארץ.

שבילי הסינגלים שנפרצו בחודשים האחרונים בגוש עלי שילה נמצאים בראש רשימת המסלולים האטרקטיבים והמקצועיים ביותר בארץ.

מאות הרוכבים שהגיעו השכם בבוקר לשילה הקדומה יצאו למסלולי הרכיבה השונים ונדהמו מאיכות המסלולים ובעיקר מהנוף המרהיב שחיכה להם בכל פינה.

"בין הרוכבים נפוצה השמועה שיש כאן באזור שבילים חדשים ולא מוכרים וששווה להגיע. התגברנו על החששות והגענו", סיפר אחד הרוכבים, "לא ציפינו לעוצמה שחיכתה לנו כאן. הנוף המדהים והלא מוכר בשילוב מסלולי רכיבה מאתגרים ומקצועיים הפכו את היום הזה לחוויה מרגשת".

משה רונצקי רכז התיירות של מועצה אזורית מטה בנימין ורוכב אופניים בעצמו סיפר על חלום שהתגשם: "רכיבת אופניים בשטח מקבלת בארץ תאוצה רצינית. אלפי רוכבים מגיעים מדי שבוע למסלולי הרכיבה השונים ברחבי הארץ. מהר מאוד הבנתי את הפוטנציאל התיירותי והמקצועי שקיים בבנימין. השטח מספק מסלולים מאתגרים מלווים בנופים מדהימים .היה לי ברור שהעובדה שמדובר במסלולים חדשים באזור לא מוכר יביאו לכאן אלפי רוכבים שחרשו כבר את כל הארץ ומחפשים כל הזמן מקומות חדשים".

"הראשונים שהגיעו הפיצו את השמועה ולאט לאט האזור התמלא ברוכבים . העובדה שהיום הגיעו 500 רוכבים רק מוכיחה שקלענו בול!"

"ארץ גיבורי התנ"ך" הוא השם החדש של כל מרחב התיירות בבנימין. "אנחנו רוצים לחבר את המטיילים והמבקרים למורשת ולהיסטוריה שלנו כעם" מוסיף רונצקי "כל הפיתוח התיירותי הוא בחיבור לתקופת התנ"ך ולהיסטוריה של חבל בנימין".טוען....