ד"ר דוד ממשיך להילחם ב"עלילת א-דורה"

ד"ר יהודה דוד: הילד שנקבר הוא כנראה אחיו של מוחמד א-דורה. אביו שיתף פעולה עם ישראל ורצה להוכיח נאמנות לחמאס.

יוני קמפינסקי , י"א בסיון תשע"ג

ד"ר יהודה דוד
ד"ר יהודה דוד
יוני קמפינסקי
"להמשיך במאבק בעלילת א-דורה"

ד"ר יהודה דוד מברך על הדו"ח הקובע כי אין הוכחה לכך שמוחמד א-דורה מת מירי צה"ל בחילופי ברצועת עזה בשנת 2000.
 
"מדינת ישראל לא מכירה בכך שהאירוע הזה התרחש בכלל", מסביר ד"ר דוד בראיון לערוץ 7, "ישראל מטילה בספק רב מאוד שמישהו בכלל ירה על הילד ועל האב. בוודאי ובוודאי לא חיילי צה"ל".
 
ד"ר דוד ציין כי מדובר באירוע שבויים "מהתחלה ועד הסוף" ואף מסביר כי לפי הממצאים שהוא מכיר אביו של הילד שיתף פעולה בצורה כלשהי עם ישראל, הוכה ועונה ע"י החמאס, והגיע לטיפול במרפאה של ד"ר דוד באירוע שהתרחש ב-1994.
 
זו הסיבה, מסביר ד"ר דוד, שהאב שיתף פעולה עם החמאס - הוא היה צריך לטהר את שמו ולהוכיח את נאמנותו.
 
בימים האחרונים נשמעים קולות הקוראים להוצאת הגופה מהקבר המסומן בשם "מוחמד א-דורה". ד"ר יהודה דוד אומר כי אכן יש גופה, אך על פי כל הרישומים מדובר בגופת ילד שנפטר בסביבות השעה 9 בבוקר בעוד האירוע שתועד עם מוחמד א-דורה התרחש בסביבות השעה שלוש אחר הצהריים באותו יום.
 
ד"ר דוד אומר כי ייתכן מאוד שמדובר באחיו של מוחמד, על פי ממצאי תחקיר גרמני מאפייני הגולגולת של הילד בתמונות בצומת נצרים והילד שנקבר שונים לגמרי.

ד"ר דוד מצטער על כך שהמדינה היססה ונרתעה מלתמוך במאבקו במשך כעשר שנים אך הוא כיום מרגיש כי ההצהרה הרשמית חשובה ואף מזכיר כי יהודים רבים נרצחו בעקבות "עלילת א-דורה" ביניהם הרוגי המחבל מטולוז שהכריז כי "בא לנקום את דמו של הילד מוחמד א-דורה".
 
ד"ר דוד קורא להמשיך במאבק, ולתבוע לדין את מי שצריך. לכסף שיגיע מנצחונות משפטיים בתביעות יש ייעוד אחד, הוא אומר, "לפצות את אלפי בני המשפחות של היהודים שנהרגו בין היתר בצל ההסתה הפלסטינית שרק לובתה וגברה בעקבות 'עלילת א-דורה'".