אמו של הרוצח בוכה: "הרס ארבע משפחות"

"כואב לי כפול מאשר על הילד שלי, שמשפחות שלמות נהרסו", אומרת אימו של איתמר אלון, הרוצח שביצע את הטבח בבאר שבע.

ניר הר זהב , י"ב בסיון תשע"ג

זירת הטבח בבאר שבע. אתמול
זירת הטבח בבאר שבע. אתמול
פלאש 90

אימו של הרוצח איתמר אלון שביצע את הטבח בסניף בנק הפועלים בבאר שבע, מדברת לראשונה ומביעה זעזוע ממעשיו. 

בריאיון לחדשות 2 אמרה האם בבכי, "נקרע לי הלב. נהרסו ארבע משפחות של חפים מפשע שלא עשו כלום. אני לא יודעת מה קרה לאיתמר שהרס את המשפחות האלה. כואב לי מאוד מאוד מאוד. אני לא יכולה לתאר איזה כאב יש לי על המשפחות".

"אלוקים ייתן להם סבלנות, מה אני יכולה להגיד להם", אמרה. "אני משתתפת בצערם".

האם הדגישה כי הוא היה ילד טוב וישר. "אנחנו מכירים את הבן שלנו טוב טוב, ושיגידו מה שרוצים. במדינה הזו, זה מה שיודעים, ללכלך על אנשים טובים, הגונים וישרים", אמרה בכאב.

"מה שהוא תרם זה מה שהוא עשה לצה"ל, לעירייה בעבודה, גילה את כל השחיתויות והלך ליעקב טרנר ואמר את האמת לאמיתה", היא מדגישה. "הוא לא ידע לשקר, הוא היה הגון. בצבא היה עם דרגות. עם הכל, למופת. אני גאה בו. רק חבל לי שהוא עשה את המעשה הזה למשפחות האלו".

"אם הוא היה אומר לי 'אמא חסר לי כסף', אם היה אומר שהוא במינוס, מיד הייתי מביאה לו כפול. כל הזמן מימנתי אותו: אוכל בבית, לבוש הכי טוב, בשמים רק של 5,000 שקלים".  

האם מספרת על התיסכול שהיה לו מאי מציאת עבודה ופרנסה, "אבא שלו נתן לו כל הזמן צ'קים, ובשביל 6,000 שקל סגרו לו את החשבון? הוא הולך לראיונות עבודה, אומרים לו 'אין לך ניסיון' שנתיים וחצי אחרי שגמר את הלימודים. הוא הולך לכל הריאיונות".