עו"ד פוקס לפרס: מתי תתעורר מהחלום?

יוסי פוקס, מראשי הפורום המשפטי למען א"י, מחה בדף הפייסבוק של הנשיא פרס על דבריו בעד חזרה לגבולות 67', וצונזר על ידי מפעילי הדף.

עדו בן פורת , י"ז בסיון תשע"ג

עו"ד יוסי פוקס
עו"ד יוסי פוקס
יוני קמפינסקי
עורך הדין יוסי פוקס, מראשי הפורום המשפטי למען ארץ ישראל, מחה בדף הפייסבוק של הנשיא פרס על דבריו בעד חזרה לגבולות 1967, וצונזר על ידי מפעילי הדף בבית הנשיא.

"נשיאנו הנכבד, כאשר אתה אומר שיש רוב בארץ לקווי 67', לאיזה סוג רוב אתה מתכוון?" שאל פוקס.

עו"ד פוקס שאל האם הנשיא פרס מתכוון לרוב שהושג בכנסת עבור הסכמי אוסלו. "באמצעות שוחד פוליטי של מכונית מיצובישי לחבר כנסת, או שמא לרוב שהשיג שרון בממשלתו לתוכנית ההתנתקות, באמצעות פיטורי השרים אלון וליברמן 48 שעות לפני ההצבעה?"

"ובכלל, ממתי תתעורר מחלום המזרח התיכון החדש למציאות החורפית האיסלאמית שאנו מצויים בה?", פוקס הזכיר לנשיא המדינה כי הוא לא מכהן במשטר נשיאותי. "יש ממשלה בירושלים. תכבד אותה והיא תכבד אותך בתפקידך הייצוגי כנשיא המדינה", הוסיף.

הפוסט שצונזר (צילום מסך)

נשיא המדינה שמעון פרס יפתיע הערב בנאום דרמטי בכינוס הכלכלי העולמי WEF שמתקיים בירדן.

העיתונאי שלום ירושלמי מ'מעריב' דיווח הבוקר (ראשון) כי פרס יפנה באופן ישיר ליו"ר הרשות אבו מאזן, שיהיה נוכח יחד עימו בכינוס הכלכלי' ויגיד מעל דוכן הנאומים: "אתה הפרטנר שלי ואני הפרטנר שלך. בוא נקדם את השלום. אני יודע שאתה יודע שאין בינינו הרבה פערים. אני יודע שאתה יודע שגם הפערים הקיימים ניתנים לגישור. ישראל רוצה שלום. יש אצלנו רוב מובהק לפתרון מדיני תחת הנוסחה של שתי מדינות לשני עמים בקווי 1967, עם תיקוני גבול מוסכמים ושוויוניים. אנחנו כמהים לשלום". 

טרם התקבלה תגובת בית הנשיא לידיעה.