להקת יא בה YE בסינגל חופה: כשתגיע השעה

"השיר הזה נוצר מתוך אמונה בחיי הזוגיות והאהבה גם בדור המתירני, הפתוח והמודרני הזה" אומר לפידות.

קוביס , כ' בסיון תשע"ג

כשתגיע השעה
כשתגיע השעה
עטיפת הסינגל

יא בה ye ! להקת הרוק החדשה שהוקמה ע״י ישי לפידות (אוף שימחע'ס) ועמירן דביר, הינה להקת הרוק שיצירתה מוגדרת כרוק ישראלי יהודי מקורי. הרכב הלהקה בהנהגת ישי לפידות ועמירן דביר מונה שישה חברים חילונים ודתיים המגיעים מעולמות שונים ומרכיבים פסיפס ייחודי המרכיב את פס הקול המוסיקלי בישראל.

"וכשתגיע השעה- שיר החופה"  נוצר מתוך החוויה המרגשת בנגינה שמתחת לחופה. "כולנו כזמרים ונגנים זוכים לנגן לבני הזוג הבאים בברית הנישואין ברגעים המיוחדים והנשגבים ביותר - מתחת לחופה. מרגש בכל פעם מחדש לראות את הלהט, האהבה והאמונה שיש לחתן ולכלה בעיניים. כשאתה שם מתחת לחופת הנישואין, אתה לא מצליח להבין איך יש מקרים בהם מתפרקת ברבות השנים החבילה הזו, ולאן הולכות כל התחושות המיוחדות והקדושות שבאות בזמן הקידושין..." אומר ישי לפידות כותב ומלחין השיר.טוען....

"השיר הזה נוצר מתוך אמונה בחיי הזוגיות והאהבה גם בדור המתירני, הפתוח והמודרני הזה.זהו לא רק שיר של חופות, זהו שיר של אמונה באהבה, בזוגיות, ובחלום האמיתי שיש לכל אחד ולכל אחת מאתנו גם בדור הזה..."  מוסיף לפידות. בימים אלה מסיימת הלהקה שעות הקלטה רבות בדרך לאלבום בכורה חדש!