הופל אתר ועד מתיישבי השומרון

אתר האינטרנט של ועד מתיישבי השומרון הופל בשעות האחרונות על ידי האקרים מטורקיה. מידע רב נפגע על ידי וירוס שהוחדר לשרתים.

שלמה פיוטרקובסקי , כ"ו בסיון תשע"ג

ההודעה המונעת הגעה לאתר הועד
ההודעה המונעת הגעה לאתר הועד
צילום מסך

אתר האינטרנט של ועד מתיישבי השומרון הופל בשעות האחרונות על ידי האקרים מטורקיה.

מומחה מחשבים שמאחסן את האתר הסביר למנכ"ל הוועד, שגיא קייזלר, כי מדובר בעבודה מקצועית של האקרים שהחדירו וירוס לאתר וככל הנראה פגעו במידע הרב שאוחסן בשרתים.

"האתר מהווה בסיס מידע לפעילי הוועד ופגיעה בו מקפיאה את פעילות הוועד ברשת האינטרנט בימים הקרובים", ציין קייזלר והוסיף כי בשעות אלו פועלים אנשי מחשבים כדי להשיב את האתר לפעילות ולשחזר את המידע שאוחסן בו.

"אנחנו נמשיך בפעילות ובקשר עם הפעילים דרך חשבון הפייסבוק של הוועד בתקווה שכבר בימים הקרובים האתר ישוב לפעול", הוסיף קייזלר.

בוועד מתיישבי השומרון מציינים כי בשבועות האחרונים, מאז החל הוועד לרכז פעילות נגד חברות שלא מעניקות שירות ראוי ללקוחות ביו"ש, הגיעו דרך אתר הוועד מידי יום עשרות פניות של תושבים. זאת בעקבות הפרסום כי הוועד יעניק סיוע משפטי מול חברות שאינם נותנים שירות לתושבים בשל מקום מגוריהם.

"הפלת האתר על ידי האקרים מטורקיה מוכיחה כי המאבק בין העם היהודי למוסלמים איננה על שטח זה או אחר אלא על עצם קיומנו בארץ ישראל", מציינים בוועד. "קבוצת מוסלמים בטורקיה שפגעה באתר אינטרנט של ההתיישבות בשומרון פגעה גם באתרים ישראלים נוספים. זה מוכיח לנו שמבחינתם אין הבדל בין אריאל לתל אביב ובין אפרת וראשון לציון".


הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il