נחמיה מנצור יוביל את 'הבית היהודי' בפרדס חנה

לתפקיד יו"ר הסניף נבחר זכריה ספיר, וכממלא מקומו יכהן אבנר הלוי. חבריו למועצה מספרים כי "מנצור הוא 'הכותל' של הציבור בפרדס חנה".

בן שאול , ג' בתמוז תשע"ג

אנשי 'הבית היהודי' בפרדס חנה
אנשי 'הבית היהודי' בפרדס חנה
יקיר מאור
נחמיה מנצור, מוותיקי המפד"ל בפרדס חנה, נבחר 'פה אחד' לעמוד בראש רשימת 'הבית היהודי' בבחירות המקומיות, שיתקיימו בחודש חשוון הקרוב.

לתפקיד יו"ר הסניף נבחר זכריה ספיר, וכממלא מקומו יכהן אבנר הלוי.

יצוין כי מנצור מתמודד זו הפעם השלישית וכבר כיהן בשתי קדנציות כנציג הציונות הדתית בהנהגת פרדס חנה. חבריו לסניף סיפרו כי "מנצור הוא 'הכותל של הציבור', בן 52 וצעיר ברוחו, בעזרת ה' יצליח להוביל את 'הבית היהודי' במועצת פרדס חנה, לאחר הבחירות".

בתוך כך, מפלגת הבית היהודי ברמת גן בחרה בסגן ראש העיר אביהוא בן משה לראשות הרשימה הדתית בעיר ובמפלגה המקומית מקווים להכפלת הכוח ופתיחת השורות. כיום נהנית רשימת הבית היהודי משני נציגים במועצת העיר וכן מתפקיד של סגן ראש עיר.

למקום השני ברשימה למועצת העיר רמת גן נבחר פה אחד יו''ר הסניף המכהן, חבר מועצת והנהלת העיר חיים גלרמן. חברי הסניף המקומי נענו לבקשת בן משה ואישרו להשאיר 3 מקומות בצמרת הרשימה למועצת העיר ריקים לטובת גיוס מועמדים אטרקטיביים וכן על מנת למצות את המשא ומתן עם מפלגות שפנו לבית היהודי בבקשה לריצה משותפת בבחירות הנוכחיות.