דני נישליס החליט לרוץ עם יונה יהב

איש התקשורת דני נישליס, לשעבר מנכ"ל רדיו חיפה, מצטרף לרשימתו של ראש העיר חיפה יונה יהב וירוץ עימו בבחירות המקומיות.

עדו בן פורת , כ"ג בתמוז תשע"ג

היוזם. יונה יהב
היוזם. יונה יהב
פלאש 90

איש התקשורת דני נישליס, לשעבר מנכ"ל רדיו חיפה ויו"ר התאחדות תחנות הרדיו האזוריות, הודיע (שני) כי יצטרף לרשימתו של ראש העיר חיפה יונה יהב, לקראת הבחירות המקומיות.

נישליס, יליד 1956, הודיע לאחרונה על התמודדות בבחירות המקומיות והיום, כאמור, הודיע על שיתוף פעולה עם ראש העיר יהב.

"אני מברך את דני נישליס על החלטתו להצטרף לנבחרת שלנו, במקום השלישי ברשימה למועצת העיר, נבחרת שתמשיך להצעיד את חיפה לשיאים חדשים", בירך יהב.

ראש העיר חיפה הוסיף כי נישליס הוא מהדמויות הבולטות בחיפה. "ראויה לציון תרומתו לקהילה במשך כשני עשורים, מתוך אהבת העיר וללא כל תמורה. למרות היותו יזם פעיל ועסוק, הסכים לבקשתי לשמש יו"ר תיאטרון חיפה ופעל לשיקומו המוצלח, שימש כיו"ר שותפות 'חיפה בוסטון', יו"ר אגודת הידידים של בית החולים בני ציון העירוני והוא חבר בהנהלת לשכת המסחר חיפה.

"בהצטרפותו של נישליס לשורותינו, הוא מביא איתו קול של דור חדש ונלהב, המבקש להצטרף להובלת העיר והבאתה לשיאים נוספים ואל אתגרי הזמן החדש. אני שמח כי יכולותיו המגוונות של דני - הן כיזם יצירתי ומצליח והן כאדם בעל דעה - יעמדו לרשותם של תושבי העיר חיפה, עד תום. זו תוספת איכותית ונמרצת שתסייע רבות להנהלת העיר .אני מודה לדני על התמיכה בי ועל האמונה בחזון אותו אני מוביל", דברי יהב.

נישליס הסביר היום את הצעד בו נקט, "לאחר שנים רבות בהן פעלתי לטובת תושבי העיר בתחומים מגוונים, החלטתי כי הגיעה העת להניח לכל עסקי הפרטיים ולהקדיש את זמני ומרצי למען העיר חיפה. ההחלטה להשתלב ברשימתו של יונה יהב בבחירות למועצת העיר ולראשות העיר הייתה טבעית ומתבקשת. זאת לאור הצלחתו של יונה יהב לפתח את העיר באופן מהפכני שאינו ניתן לערעור.

"כל מי שעיניים בראשו רואה כי אין כמעט תחום בעיר שלא עשה קפיצת מדרגה משמעותית; תקציבי ענק הושקעו בשיקום התשתיות שהוזנחו, העיר התחתית שינתה לחלוטין פניה, תחום התרבות בפריחה, ההשקעה וההצלחות המוכחות בחינוך, שיווק העיר בארץ ובעולם וענף התיירות המתפתח באופן חסר תקדים בתולדות העיר", הסביר נישליס.

הוא הוסיף כי יש להעלות את אחוז החסימה בבחירות המקומיות. "אני מקווה כי תושבי העיר, ללא קשר לאופן הצבעתם, ישימו מול עיניהם גם את הצורך בהעלאת אחוז ההצבעה בבחירות המוניציפאליות וייקחו חלק בעשייה הדמוקרטית המשפיעה באופן ישיר על חייהם. הבטחתי לראש העיר כי אעמוד לצדו ואסייע לו בקידום פרויקטים בכל תחום שיבחר להטיל עלי", כך נישליס.