אריק זיו: ראש הממשלה מנותק מהפעילים

עורך האתר ליכודניק מאשים את ראש הממשלה בהתנתקות מוחלטת מפעילי השטח, "אצל אריק, הייתי מרים טלפון, תוך יום הייתה לי פגישה".

בני טוקר , כ"ה בתמוז תשע"ג

בנימין נתניהו
בנימין נתניהו
צילום: פלאש 90טוען....

בקרב חברי מרכז הליכוד שוררת ציפייה ודריכות לקראת ישום ההחלטה להקים ועדת בדיקה שתחקור את הנסיבות לכישלון הליכוד בבחירות האחרונות.

אריק זיו, עורך האתר ליכודניק, מסביר לערוץ 7 כי בחירתו של השר כץ ליו"ר המזכירות מבטיחה את הקמת הוועדה, כיון שכץ הוביל בקמפיין את ההבטחה לחקור את כשלון הבחירות.

לדבריו, הליכוד סיים את הבחירות כסוס צולע, "הגענו לבחירות כמפלגה בלי חובות וגמרנו עם 20 מנדטים וגרעון של מיליוני שקלים. הליכוד השקיע בבחירות 56 מיליון ש"ח, ולמעשה לא היה קמפיין".

זיו טוען כי הנתק בין ראש הממשלה לפעילי המפלגה, הוא זה שהשפיע וימשיך להשפיע לרעה, על מצבה של המפלגה, "אפילו בתקופה של גזירות, חשוב שראש הממשלה ייפגש עם פעילי השטח, כדי לשמוע מה מציק לתושבים במקומות השונים וגם להסביר לפעילים איך להסביר טוב יותר את מדיניות הממשלה. כיום אין בכלל מפגשים כאלה, זה אולי גורם לנתניהו לחשוב שהכול בסדר אבל לא כך הם פני הדברים".

לדבריו, בתקופתו של אריק שרון, נקבעה פגישה עם ראש הממשלה בתוך יום, "גם בתקופת ההתנתקות כשהאתר שלנו היה כולו כתום, ונאבקנו בשרון. אבל אם הייתי צריך לפנות לשרון ולהתריע בפניו בתחום הפוליטי, הדלת שלו הייתה פתוחה 24 שעות. הייתי פונה ליועץ הפוליטי ומסביר לו שיש לי מידע חשוב, תוך יממה הייתי נפגש איתו או בכנסת או בבית, אצל ביבי אין לנו שום ערוץ תקשורת".