לוין: אגן על האינטרסים של ז'בוטינסקי

יו"ר הקואליציה מבהיר כי יפעל לפי מורשתו של ז'בוטינסקי לרגל 73 שנים לפטירתו. "זכות עם ישראל על ארצו. הכרה בישראל כמדינה יהודית".

עדו בן פורת , כ"ט בתמוז תשע"ג

יריב לוין. לא לשריין
יריב לוין. לא לשריין
צילום: פלאש 90
יו"ר הקואליציה ח"כ יריב לוין, מבהיר היום (ראשון) לרגל יום הזיכרון ה-73 לפטירתו של זאב ז'בוטינסקי ז"ל, כי ימשיך לפעול לאורו ולדרוש שמדינת ישראל תהיה מדינת הלאום של העם היהודי.

בפתח דבריו ציטט ח"כ לוין את דבריו של ז'בוטינסקי בדבר הזכות של עם ישראל על ארץ ישראל. "זכותנו היא נצח, והיא שלמות, ואין עליה ויתור, ואין קיצור דרך לציון, וציון היא כולה שלנו".

ח"כ לוין סיפר כי "היום אנו מציינים 73 שנה לפטירתו של ז'בוטינסקי, מנהיג ציוני, ממקימי התנועה הרוויזיוניסטית, ממחדשי הצבאיות העברית וממקימי הגדוד העברי במסגרת הצבא הבריטי במלחמת העולם הראשונה. פעילותו הנמרצת של זאב ז'בוטינסקי לא ידעה לאות במשך כל חייו, ואת עיקר מרצו הקדיש לעשייה הציונית", תיאר. 

יו"ר הקואליציה הדגיש כי "גדל על ברכיו" של ז'בוטינסקי וכיום הוא פועל לאור מורשתו. "המקבלת משנה תוקף בזמנים בהם יש המבקשים לבטל את זכותו של העם היהודי לבית לאומי בארצו, ואת ההכרה במדינת ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי. אני נחוש להמשיך לעמוד איתן ולהגן על האינטרסים הציוניים כפי שהתווה זאב ז'בוטינסקי", הבהיר ח"כ לוין.