בכירים פלסטינים ייפגשו מחר עם שרים בכנסת

משלחת של בכירים פלסטינים תגיע מחר לכנסת לפגישה עם חברי כנסת ושרים התומכים או החברים בשדולה לסיום הסכסוך הישראלי- פלסטיני.

חזקי ברוך , כ"ג באב תשע"ג

מרגיע. ח"כ חיליק בר
מרגיע. ח"כ חיליק בר
פלאש 90

משלחת של בכירים פלסטינים תגיע מחר לכנסת לפגישה עם חברי כנסת ושרים התומכים או החברים בשדולה לסיום הסכסוך הישראלי- פלסטיני בראשות ח"כ חיליק בר (העבודה).

את האירוע יזם ח"כ בר בשיתוף תנועת "קול אחד" ומכון הנגב. חברי משלחת הבכירים הפלסטינים, המורכבת מחברי הוועדה לדיאלוג אזרחי של אש"פ, מונתה על ידי יו"ר הרש"פ, אבו מאזן.

חברי משלחת הבכירים הפלסטינים, המורכבת מחברי הוועדה לדיאלוג אזרחי של אש"פ, מונתה על ידי נשיא הרשות הפלסטינית מחמוד עבאס.

חבר הכנסת חיליק בר אמר לקראת האירוע כי "מטרת המפגש החשוב והתקדימי הוא להוכיח כי קיימת תמיכה אמתית בשני הצדדים לחידוש המשא ומתן ולחיזוקו לקראת פתרון של שתי מדינות לשני עמים".

לדבריו, "המפגש היום הינו אחד מתוך מפגשים רבים, שבכוונתנו לקיים בין גורמים פוליטיים, אזרחיים וחברתיים בין שני הצדדים. מפגש זה, הוא איתות ושליחת מסר של חיזוק וגיבוי חד משמעי לנושאים ונותנים משני הצדדים אל מול כל אלו שינסו ומנסים להכשיל את המשא ומתן ואת פתרון שתי המדינות".

השדולה לקידום פתרון הסכסוך הישראלי–ערבי הוקמה על ידי חבר הכנסת חיליק בר , והיא השדולה הגדולה ביותר בכנסת, אשר מונה למעלה מ-40 חברים , ממגוון סיעות הבית.