"הזדמנות האחרונה לבית שמש, להיות או לחדול"

יו"ר הבית היהודי נפגש עם אלי כהן - המועמד הציוני לראשות העיר. נפתלי בנט: הקרב על בית שמש - יעד אסטרטגי עליון.

עדו בן פורת , ה' באלול תשע"ג

משתפים פעולה. בנט וכהן
משתפים פעולה. בנט וכהן
יח''צ

יו"ר הבית היהודי, השר נפתלי בנט, נפגש בסוף השבוע בלשכתו עם אלי כהן, מועמד הגוש הציוני בהובלת מפלגות הבית היהודי, יש עתיד, הליכוד והעבודה לראשות העיר בית שמש.

"זו ההזדמנות האחרונה לבית שמש, להיות או לחדול", הדגיש בנט. "אין עוד קרב משמעותי כמו הקרב על בית שמש במערכת הבחירות המוניציפלית הקרובה".

בשבוע שעבר הודיעו המפלגות הציוניות על תמיכה בכהן לראשות בית שמש ולמעשה הסירו את תמיכתם בעליזה בלוך, מועמדת 'הבית היהודי' עד לאחרונה. נכון לסוף השבוע, טרם הודיעה בלוך אם בכוונה לרוץ יחד עם כהן ולקבל את תפקיד סגנית ראש העיר, במידה ויזכו בבחירות.

בנט אמר כי הוא מעריך את בלוך ומקווה כי תצטרף למהלך. "אסור להגיע למצב שמישהו שהוא לא חרדי יצביע למישהו שהוא לא אלי כהן. מבחינתי, זה יעד אסטרטגי עליון. בימים הקרובים נפעיל את כל האנרגיות שיש לנו כדי להגיע לכל תושב ותושב. אני קורא לתושבי בית שמש: צריך שמאה אחוז מכם ילכו להצביע. צריך שכל תושבי בית שמש יתלו שלטים של אלי כהן. כל מי שיכול שירים טלפון, שיגיע למטה. צריכים לעבוד כדי להחזיר את בית שמש לדרך הנכונה".

כהן אמר בתום הפגישה "אני מודה לך על האמון. אני מאוד מעריך את זה. שמת את בית שמש מעל הסיפור. אני מאוד מקווה שעליזה תהיה כאן ביחד איתנו. וכולנו יחד נעשה את העבודה".

יש לציין כי בבחירות הקודמות הגוש הציוני בבית שמש היה מפוצל ואיש ש"ס, משה אבוטבול, נבחר לראשות העיר. כהפקת לקחים הוחלט הפעם לאחד כוחות, וכך כהן, שהתחיל את המרוץ שלו לפני כשנה, הצטרף לבית היהודי ויעמוד בראש הרשימה המוניציפאלית של המפלגה.