"הילדים - דור העתיד שלנו"

סגן שר החינוך, ח"כ אבי וורצמן ביקר היום בקרני שומרון בכנס היערכות לשנת הלימודים החדשה, "חייבים להשקיע בילדים את המרב והמיטב".

חזקי ברוך , י"ט באלול תשע"ג

אבי וורצמן בקרני שומרון
אבי וורצמן בקרני שומרון
דוברות קרני שומרון

סגן שר החינוך, ח"כ אבי וורצמן ביקר היום (ראשון) בקרני שומרון בכנס היערכות לשנת הלימודים החדשה שקיימה מחלקת החינוך של המועצה.

השר ביקר גם בלשכת ראש המועצה, הרצל בן ארי, ובמוסדות חינוך שונים בישוב - בישיבת ההסדר קרני שומרון ובישיבה התיכונית "ישיבת השומרון" שהצטרפה לאחרונה למרכז ישיבות בני עקיבא.

במהלך הכנס המיועד לגננות וסייעות הגיל הרך, אמר סגן השר כי הוא עוסק במשרדו בנושא הגיל הרך ורואה את תפקידן כחשוב ומשמעותי לחינוך הדור הבא בישראל, "הילדים הללו הם דור העתיד שלנו, ואנו מצידנו חייבים להשקיע בהם את המרב והמיטב". עוד אמר סגן השר כי בכוונתו לערוך שדרוג בכל תחום הגיל הרך במערכת החינוך בישראל.

במהלך הביקור במועצה בירך סגן השר את המועצה ותלמידיה, "אני מאחל לכל תלמיד עם היכולת המיוחדת שלו, ועם הנשמה המיוחדת שלו, שיצליח ויתפתח לכיוונים טובים. אני בטוח שהמועצה וכל מוסדות החינוך יתנו לכם את הכלים כדי לעשות זאת. בעזרת ה' נזכה לראות אתכם התלמידים גדלים לתפארת עם ישראל, לתפארת ההורים שלכם, בשמחה, בנחת ובבריאות".

ראש המועצה המקומית קרני שומרון, הרצל בן ארי, אמר בכנס כי "בגיל הרך נבנית התשתית החינוכית של כל תלמיד, וזהו הבסיס שאיתו הוא ממשיך הלאה לכל מקום אשר ילך. לכן אנחנו רואים בעבודת הגננות והסייעות חשיבות גדולה בגיבוש האישי של כל תלמיד ותלמיד. אנחנו מאד מעריכים את העבודה שלהן וההשקעה במשך כל השנה, ולכן גם תהליך ההכנות לקראת שנת הלימודים הקרובה בכיתות הגן חשוב ומשמעותי מאוד עבורנו".