חיפוש מוצרים מתקדם בבינג

מיקרוסופט ממשיכה לנסות לשפר את מנוע החיפוש שלה בינג. רוצה לעזור לכם למצוא מוצרים שאתם מחפשים מהר יותר, עם פחות לחיצות עכבר.

דורון רותם שני , כ"ד באלול תשע"ג

חיפוש מוצרים ממוקד וויזואלי יותר. בינג
חיפוש מוצרים ממוקד וויזואלי יותר. בינג
מיקרוסופט

מיקרוסופט מוסיפה לבינג חיפוש מוצרים מתקדם. מדובר בתכונה חדשה אותה מכנה החברה Bing Product Search.

מטרתה לעזור למשתמשים במנוע החיפוש להגיע מהר יותר למידע שהם מחפשים אודות מוצרים. התכונה החדשה משתמשת באמצעים וויזואליים כדי לחדד את החיפוש. בנוסף, היא גם מאפשרת לקבל מידע ישירות מהיצרן, וכן מחנויות.

"לא תצטרכו יותר לבזבז זמן בניווט בחנויות כדי לאתר את מה שאתם מחפשים", טוענים בחברה. "אנחנו נספק לכם תוצאות בהתאם לכוונת החיפוש שלכם".

בעת שבינג יזהה חיפוש מוצר, תופיע בראש דף התוצאות מעין קרסולה שתכיל תמונות שמציגות מוצרים רלבנטיים. כך לדוגמה, אם, לדוגמה, מחפשים מצלמה של חברה מסוימת, כתיבת חיפוש מתאים תגרום להופעת קרסולה שמכילה תמונות של מצלמות שמציעה אותה חברה, עם שמותיהן. לחיצה על מוצר ברשימה זו, שניתנת לגלילה, תחדד את החיפוש עוד יותר ותגרום להופעת דף תוצאות חיפוש מדויק.

בנוסף, לאחר בחירת דגם ספציפי, יופיעו בדף חיפוש נתונים שנלקחים ישירות מהמידע שמספק היצרן, כולל זמינות, תקציר, אביזרים רלבנטיים ועוד. כמו כן יופיע המחיר בו מציעה החברה את המוצר. כמו כן יוצגו נתונים של חנויות שמציעות את המוצר באופן מקוון.

"אנחנו רותמים את מעמקי האינדקס שלנו שמכיל עשרות מליוני מוצרים. בינג, בעזרת לימד מכונה, יציג בפניכם את המוצרים הרלבנטיים ישירות בדף תוצאות החיפוש", נכתב בהכרזה על התכונה החדשה.

כמו כל תכונה חדשה, ההשקה של Bing Product Search תבוצע באופן מתגלגל.


הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il