אבוטבול השיק קמפיין: "די לשנאת חינם"

תחת הכותרת מ"טיפוח לפיתוח" הציג ראש עיריית בית שמש את פעילותו במשך חמשת השנים האחרונות והביע תקווה למערכת בחירות נטולת השמצות.

חיים לב , כ"ז באלול תשע"ג

משה אבוטבול
משה אבוטבול
צילום: פלאש 90

ראש העיר הנוכחי של בית שמש, איש ש"ס משה אבוטבול, השיק (א')  את קמפיין הבחירות שלו במסיבת עיתונאים שקיים במרכז העיר הוותיקה בבית שמש.

תחת הכותרת מ"טיפוח לפיתוח" הציג ראש העיר את פעילותו במשך חמשת השנים האחרונות בתחום פיתוחה של העיר והתייחס לתוכניותיו העתידיות הנוגעות לפיתוח העיר. בדבריו הביע תקווה כי מערכת הבחירות הקרובה תהא נטולת השמצות.

"יש לנו עיר אחת ועלינו לשמור עליה, קל מאוד לצאת עם סיסמאות, קל מאוד גם להפריח השמצות, אך צריך לזכור כי אנחנו בעיר אחת, וגם אחרי הבחירות עלינו להמשיך לחיות ביחד, לכן ככל שנמנע מיצירת קטבים בין ציבורים, נוכל לשמור על שלוות חיי התושבים".

בהמשך התייחס ללפיד ובנט הנושאים עיניים לסילוקו מתפקידו. "בית שמש היא עיר נפלאה וכואב לראות איך מגיעים אנשים מבחוץ, מכובדים ככל שיהיו, ומנסים לבחוש בקלחת העירונית ולהתסיס ציבור כנגד ציבור, וליצור עליהום מיותר. הארץ מספיק גדולה, יש מספיק עבודה לעשות למען עם ישראל, חבל שתגבירו את המתחים בעיר ותעשו מחלוקת ושנאת חינם, בפרט שבסופו של יום התושבים בבית שמש יודעים יותר טוב מכל משקיף מבחוץ מה טוב להם ומה טוב לעיר שלהם".