השר ארדן וח"כ גמליאל תומכים במשה ליאון

גמליאל מבטיחה כי תעשה הכל כדי שליאון ורשימת הליכוד שברשותו "יכבשו את הקומה השישית בכיכר ספרא".

עדו בן פורת , כ"ד בתשרי תשע"ד

משה ליאון
משה ליאון
פלאש 90

השר להגנת העורף גלעד ארדן, וחברת הכנסת גילה גמליאל (הליכוד ביתנו), הודיעו על תמיכתם במשה ליאון לראשות העיר ירושלים.

"על בסיס היכרותי עמו, אני בטוח ביכולתו של משה להיות ראש עיר מצוין לירושלים ולהצעידה קדימה", כתב ארדן במכתב התמיכה, והוסיף כי "ליאון מכיר היטב את מערכות השלטון במדינת ישראל".

השר ארדן הוסיף כי "ליאון הוא גם אדם ערכי ומאמין המאיר פנים לכל אחד ואהוב על כל סובביו ובטוחני שתכונות אלו יאפשרו לו לתת מענה ולטפל באופן מיטבי בכל חלקי האוכלוסייה בירושלים".

חברת הכנסת גמליאל אמרה כי "ליאון האיש הנכון והמתאים לשנות את פניה ולהפוך אותה לעיר גאה ופתוחה, עיר שבה לצעירים, לסטודנטים ולנשים יש משקל, מקום וקול".

גמליאל מבטיחה כי תעשה ככל יכולתה שליאון ורשימת הליכוד שברשותו "יכבשו את הקומה השישית בכיכר ספרא, יחזירו את הגאווה לעובדי העירייה ולתושבי העיר ויוכיחו כי 'התושבים לפני הכל', היא דרך חיים והתנהלות יומיומית".

ראש האופוזיציה ויו"ר מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ', קראה בשבוע שעבר למצביעי העבודה בירושלים להצביע עבור ניר ברקת לראשות העיר.
 
במכתב ששלחו יחימוביץ', מזכ"ל המפלגה חיליק בר ויו"ר ועדת הבחירות של העבודה, ראש עיריית יוקנעם, סימון אלפסי, לחברי מפלגת העבודה בירושלים הם מבקשים להצביע בפתק אחד עבור הרשימה המשותפת של מפלגת העבודה ומרצ ובפתק לראשות העיר - לראש העיר ברקת. 
השלושה כותבים "אנו מבקשים להביע את תמיכתנו בניר ברקת לכהונה שנייה לראשות העיר ומבקשים גם מכם להתגייס לבחירתו. ומיותר לציין שלא בכל הנושאים אשר אנו מאמינים בהם אנו רואים את הדברים עין בעין, אבל אין ספק שהוא ראש עיר טוב, ובוודאי עדיף פי כמה וכמה על המתמודד מולו. 
 
החשיבות של בחירתו מחדש גוברת כעת כאשר מולו מתמודד משה לאון, שליחו האישי של איווט ליברמן ומי ששולחיו ומפעיליו, רחוקים מאוד, בלשון המעטה, מטוהר מידות".