יעל ענתבי: להלחם בעברייני המואזין

חברת מועצת עיריית ירושלים יעל ענתבי, מקווה שהסיעה שמייצגת את תושבי פסגת זאב וצפון העיר תשליש את כוחה ותאבק בעבריינים.

בני טוקר , כ"ח בתשרי תשע"ד

יעל ענתבי
יעל ענתבי
צילום עצמי

חברת מועצת עיריית ירושלים מטעם סיעת פז (פסגת זאב וצפון העיר), מקווה כי הסיעה תשליש את כוחה בבחירות הבאות.

לדבריה התושבים רוצים שהפיתוח בשכונה ימשך ביתר שאת, "נושא התחבורה מאוד חשוב ומהותי, נושא הרכבת הקלה, הרמזורים וקידום הכבישים".

היא סיפרה כי בקדנציה האחרונה הצליחה הסיעה לקדם את פיתוח כביש 20 שמקל מאוד על התנועה בצפון ירושלים והתנועה של תושבי בנימין, "אנחנו עובדים עכשיו גם על כביש 21 שעוקף את הגבעה הצרפתית שיתחבר לפסגת זאב ובתכניות גם להקים היכל תרבות חדש בפסגת זאב".

ענתבי סבורה שהכבישים החדשים ומעבר הרכבת הקלה בשכונות הערביות רק מחזקת את הריבונות היהודית בעיר, "יש כאן גם יהודים וגם ערבים עם דו קיום יפה מאוד. ירושלים צריכה להיות מאוחדת לנצח נצחים, אנחנו לא רוצים ליצור חלוקה בתוך העיר, חשוב שיהיו כבישים סלולים מהקצה אל הקצה ושכל כלי התחבורה יעברו בכל השכונות. מעבר הרכבת הקלה בתוך שכונות כמו שועפט ובית חנינא הוא לטובת כולם".

לדבריה, המשטרה חייבת לפעול ביתר שאת כנגד עברייני המואזין, "במקום שיש עבריינים המשטרה צריכה להיכנס לתמונה. אנחנו מקווים לראות את המשטרה פועלת נגד הרעש הבלתי נסבל של קולות המואזין, הפיצוצים והזיקוקין. חייבים לטפל בפורעי החוק כי במקום שלא מטפלים, זה רק הולך ומתגבר".

ענתבי מעלה גם את סוגיית השוהים הבלתי חוקיים בירושלים, "יש כאלה שמביאים לכאן שוהים בלתי חוקיים, יש כאן הרבה וגם בזה צריך לטפל".