פתיחת חודש ארגון בתנועת אריאל

לא רק לבני עקיבא - גם לתנועת הנוער אריאל מגיע כל הפרגון והמקום.

איתמר אברהמי , י"ד בחשון תשע"ד

סמל תנועת אריאל
סמל תנועת אריאל
תנועת אריאל
לא רק לבני עקיבא - גם לתנועת הנוער אריאל מגיע כל הפרגון והמקום: לפני כשבוע נפתח חודש ארגון בתנועת הנוער "אריאל" אצל הבנות, והשבת מציינת התנועה את פתיחת החודש אצל הבנים.

שבת הארגון אצל הבנים תצויין בשבת פרשת "וישלח", בעוד כארבעה שבועות, בעוד אצל הבנות היא תצויין בהתאמה שבוע קודם, בשבת פרשת "ויצא".

בשבועות האחרונים ערכה התנועה ימי עיון למדריכים ולמדריכות לקראת חודש הארגון. באתר האינטרנט של התנועה אף אפשר למצוא מדור מיוחד המוקדש לעזרה למדריכים בהכנת פעילויות שונות לקראת החודש, ואפילו בהצעות לציורים על הקיר.

כתב צעיר של התנועה יצא לראיין את הרב שמואל אליהו על נושא החודש - "שליחות". בסיום הראיון, הרב ברך את התנועה:

תנועת אריאל היא תנועה שמכירה בשם של בית המקדש. בית המקדש נקרא בשם הזה כי הוא היה מלא עוצמה כמו אריה. יש פסוק שאומר "אחרי ה' ילכו כאריה ישאג". אם אדם הוא שליח, אז לפעמים הוא אומר "אני שליח אז אני עובד כמו פועל, כמו עבד". אז זה נמרח... לא! אנחנו עובדים כמו שליחים ועובדים כמו אריות. בעוצמה, באנרגיות, עם כל היכולות וגם בהנהגה. אריה לא רק מלך החיות. אריה זה הנהגה, גור אריה יהודה. לעבוד במובן של הנהגה, במובן של איך אני ולא איך אני עובד את עצמי בלבבי, עצמי, אבל לחשוב ג"כ איך מנהיגים. וצריכים לחתור להנהגה."

ולנו רק נותר לאחל בהצלחה רבה לכל מדריכי, מדריכות, חניכי וחניכות התנועה היקרים.