"בעומדך בקלפי, מרן מביט עליך מלמעלה"

מודעת תמיכה בראש העיר בית שמש, משה אבוטבול, קוראת לקיים את דברי הרב יוסף, שציווה, כך על פי המודעה, להצביע עבורו בבחירות.

עדו בן פורת , ט"ז בחשון תשע"ד

מאוים. אבוטבול
מאוים. אבוטבול
פלאש 90

מודעות תמיכה בראש העיר בית שמש, משה אבוטבול, קוראות לציבור לקיים את דבריו של הרב עובדיה יוסף, שציווה, כך על פי המודעה, להצביע עבור אבוטבול לקדנציה נוספת בראשות העיר.

"בעומדך מאחורי הפרגוד אינך לבד", נכתב במודעות שהופצו בסוף השבוע, "מרן מביט עליך מלמעלה בעיניו הטהורות ובוחן את ידך הנשלחת אל הפתק. האם יד זו באה לכרות עימו ברית שלומים?".

הפרופסור אשר כהן מהמחלקה למדעי המדינה באוניברסיטת בר אילן תקף את הקמפיין שמנהלים במטה אבוטבול על גבי הרב יוסף זצ''ל. "האדם הגדול הזה שמצבתו לא יכולה להכיל את רשימת ספריו שיהפכו לאבן דרך היסטורית הלכתית, הופך בידי נושאי שמו לכל כך קטן, קטן כמו החשיבות של פתק באיזו רשות מקומית".

בתוך כך, מועמד המחנה הציוני בבית שמש, אלי כהן, קיים אמש (מוצאי שבת) כנס לסיכום קמפיין הבחירות בהשתתפות אלפים מתושבי העיר. "זה רגע מכונן", אמר כהן, "נעשה הכול כדי שבעוד שלוש יממות נהיה אחרי ניצחון כי זו מלחמה על הבית.

"לצערי, יש כאן ניסיון להוביל מלחמת דת ולהסתיר את הכישלון הניהולי, והכול תוך כדי הכפשות, הרעלת תושבים ובעיקר ילדים", האשים כהן, "לא יעלה על הדעת שאני אגיע לפעילות שטח וילדים חרדים יקראו לי 'גוי' 'נאצי' ו'יימח שמך'. אך אנחנו ננצח ונבנה גשר של שלום. כולם צריכים להיות חלק מהמחנה הזה ומי שעוד לא הצטרף- יש עוד זמן לתקן", הוסיף.