המתנחל מקרני שומרון כבש את תל אביב

חיים גורן הצליח להיבחר כחבר מועצת עיריית תל אביב מטעם סיעת דרום תל אביב, הוא משוכנע שהמשימה לא פחות חשובה ממפעל ההתנחלויות.

בני טוקר , כ"ו בחשון תשע"ד

תל אביב
תל אביב
צילום: פלאש 90

חיים גורן (32), יליד קרני שומרון ובוגר הר עציון, נבחר לחבר מועצת עיריית תל אביב מטעם סיעת דרום תל אביב.

הוא גאה בבחירתו ומקווה לעמוד בציפיות ובראיון לערוץ 7 הוא אומר, "היינו צריכים לעבוד קשה כדי להיבחר ועכשיו אנחנו צריכים להוכיח את עצמנו".

"אני מלמד בתיכון דתי בדרום תל אביב, וחבר בגרעין של שכונת שפירא. בשנים האחרונות ריכזתי את ועד פעילי השכונה והייתי שותף למאבק בתופעת המסתננים בדרום תל אביב. היום אני מרגיש לגמרי תל אביבי מה גם שאשתי ילידת תל אביב. גם עובדי העירייה שמחו היום לראות אותי, ואמרו לי שהם ממש החזיקו לי אצבעות בבחירות".

גורן מקווה שיעלה בידו להביא את השינוי המיוחל, "יש לנו חמש שנים, ועכשיו הגיע הזמן לעשות את השינוי, כדי שאנשים יוכלו ללכת בביטחון ברחובות, שהתשתיות בדרום תל אביב יעברו חידוש, שנחזק את מערכת החינוך, שאכיפה תגבר ושעידן ההזנחה יסתיים. אנחנו נעבוד בשיתוף פעולה עם סיעות נוספות כדי שנעמוד במבחן ונצליח".

לדבריו  כל המשפחה והחברים מקרני שומרון תמכו בו במהלך הקמפיין, "הם עזרו לי מאוד  ביום הבחירות, יש לי שישה אחים וההורים כולם הגיעו לתל אביב, הלכו לקלפיות והיום הם בהחלט גאים. אני מרגיש שזה המשך מפעל ההתנחלויות שתהיה כאן מדינה יהודית".